OREZ : کفش چرم ,کیف چرم و

زیرا این بالشتک ها فشار ضربه را هنگام فرود پا می گیرد. یعنی پای آن ها هنگام فرود زیادی به سمت داخل می رود و چرخش زیادی دارد. اینکه شما به دنبال سبکی بیشتر یا کاهش فشار بیشتر باشید به سلیقه شخصی تان بستگی دارد. برای درک بهتر پرونیشن پای خود، می توانید از متخصصان مربوطه یا آنالیزورهای آن کمک بگیرید. کفش پایدار یا supportive برای افرادی طراحی شده که نوع گام هایشان اُور پرونیشن است. سه نوع پرونیشن اصلیِ نرمال، آندر پرونیشن و اُور پرونیشن وجود دارد. با اینحال دو نوع اصلی کفش وجود دارد که باید بشناسید. کفش شما باید از همان ابتدا فیت پای شما باشد و در آن احساس تنگ بودن نکنید. در هنگام خرید کفش و زمانی که قصد امتحان کردن کفش را دارید، همان جورابی را پا کنید که همیشه می پوشید تا انتخاب درستی در مورد سایز کفش داشته باشید. کفشهای رویه مصنوعی کیفیت بسیار بالایی دارند و به همان نرمیِ چرم سنتی هستند.

به همین دلیل نیز تقریباً تمامی تولیدکنندگان کفشهای پیاده روی تلاش میکنند تا برای ساخت زیره و کف، از مواد EVA استفاده کنند که میزان انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد. به این دلیل که صبح بدن شما و خصوصا پاهایتان به دلایل فیزیولوژیکی دچار تورم میشوند. اما این دلیل خوبی برای خرید کفش دویدن و پیاده روی سایز 38 نیست. شما هر مدل انگشتی دارید میتوانید لاکش بزنید و در کنار این مدل کفش بسیار شیک بنظر برسید. حتی آن دسته از کفش های مینیمالیستی که برای تقلید دویدن با پای برهنه طراحی شده اند و در سال های اخیر بسیار محبوب شده اند ، از نظر علمی ثابت نشده است که می تواند خطر آسیب دیدگی دونده را کاهش دهد.

و بیان تمام ویژگی های کفش فوتبال استاندارد ؟ با درک بهتر قرار گیری پایتان، کفش مناسب تری را می توانید برای خود انتخاب کنید. بنابراین در انتخاب کفش پای بزرگتر را ملاک انتخاب قرار دهید. بنابراین ، هنگام خرید یک جفت کفش جدید ، باید پای خود را اندازه گیری کنید. باید بدانید که پس از دویدن و پیاده روی، انگشت شست شما کمی بزرگ می شود و اگر فضای کافی نداشته باشد آسیب می بیند. همانطور که گفتیم ، راحتی اولین عاملی است که باید مورد توجه قرار گیرد. البته که زیبایی کفش هم اهمیت دارد، اما مهمتر از آن کارایی آن است تا بتوانید با راحتی تمام ورزش کنید. بیشتر کفش های مرسوم در بازار دارای ساق نیستند. کفش از قسمت های مختلفی مانند رویه کفش، زیره کفش، کفی کفش و پاشنه تشکیل شده است که جنس هر یک در کیفیت کفش نقش بسزایی دارد.

احتمالاً دربارهی نقش مهم کفش در سلامت پاها و تأثیر مهم سلامت پاها بر سلامت کلی بدن شنیده یا خواندهاید. اگر این پنج مورد ذکر شده را پیش از خرید کفش دویدن و پیاده روی در نظر بگیرید، سلامت پای خود را تضمین کردید و از کیفیت بیشتری هنگام ورزش برخوردار خواهید بود. هنگام تعیین نوع شکل و سطح تکیه گاه مورد نیاز در کفش دویدن ، دانستن نوع قوس و کانتور شما مفید خواهد بود. پس هرگز تنها به اعداد توجه نکنید و هنگام انتخاب کفش، آن را بپوشید و چند قدمی با آن راه بروید. اندازه و رنگ لباس: اگر می خواهید لباسی که انتخاب میکنید، دوام زیادی داشته باشد، دور لباس های چسبان و تنگ را خط بکشید.