12 نکته راهنمای خرید کفش ورزشی |+ فیلم |+ پادکست

همه فروشگاههای Runners Need به عنوان بخشی از خدمات جامع نصب کفش در حال اجرا ، تجزیه و تحلیل راه رفتن ویدئویی رایگان ارائه می دهند. حرکت چرخشی به پا کمک می کند تا ضربه هر مرحله ای را که در غیر این صورت از طریق مفاصل به ستون فقرات شما ارسال می شود ، جذب کند. همچنین با تغییر فصل ها مدل های پر فروش هر فصل با دیگر فصول متفاوت بوده و یک فروشنده موفق بایستی به موقع محصول خود را تامین کند. پای خود را اندازه بگیرید یکی دیگر از اشتباهات رایج مردم این است که تصور می کنند اندازه پای خود را می دانند.

مهم است که به یاد داشته باشید که هر کفش و مارک کمی متفاوت خواهد بود حتی اگر اندازه آنها یکسان باشد. به طور کلی ، کارکنان فروشگاههای تخصصی دارای دانش بیشتری هستند و زمان بیشتری را برای گذراندن با هر مشتری خواهند داشت. با این حال ، طول و عرض پای فرد به مرور زمان تغییر می کند (به دلیل مواردی مانند بارداری و افتادن قوس). کفش مناسب فرم پای شما را حفظ میکند و از فشار بیهوده روی ستون فقرات شما خودداری میکند، همچنین آسایش روانی بسیاری برای شما به ارمغان میآورد. به همین ترتیب ، نباید بیش از حد بر روی آخرین جفت کفش های نام تجاری که ادعا می شود دارای جدیدترین فناوری در حال اجرا هستند ، هزینه کنید. پارچه زدن روی کف مغازه فرش کاملاً نشان دهنده احساس کفش و واکنش آن هنگام بیرون آمدن از کفش نیست. کفی ها به شما این امکان را می دهند که تناسب پای خود را شخصی کرده و راحتی بیشتری را در پاشنه ، قوس و کف پا ایجاد کنید ، در حالی که مشکلاتی مانند لغزش ، تاول ، نقاط داغ و آتل ساق پا را کاهش می دهد.

استفاده از کف نرم یا سفت کاملا به سلیقه شما بستگی دارد. آیا پاهایتان داخل کفش احساس راحتی دارد؟ کفش های دویدن گران تر یا کفش های مخصوص دویدن دارای مواردی مانند آستر جوراب قابل جابجایی ، فوم حافظه در مناطقی مانند ستون مچ پا ، ساختار بدون درز ، رویه های بافتنی و غیره است. بیشتر افرادی که از راهنمای خرید کفش ایمنی بهره می برند معمولا مناسب ترین کفش را برای خود انتخاب می کنند زیرا در صورت عدم دقت در خرید صدمات جبران ناپذیری به سلامت خود وارد می کنند. تیلور می گوید: “اگر آستر با شکل طبیعی پای شما مطابقت ندارد ، احتمالاً پشتیبانی مناسب را ارائه نمی دهد.” دوم ، مطمئن شوید که کفش های شما خیلی بزرگ یا خیلی کوچک نیستند. این روزها با وجود تنوع محصولات، پیدا کردن کفش ورزشی مناسب خیلی مشکل است. کفش پاشنه بلند رنگهای نوود که جزء مدلهای کلاسیک محسوب میشود و همچنین کفش پاشنه بلند طلقی که به تازگی مد شدهاست، جزء پیشنهادهای مناسب برای این مدل پا محسوب میشوند.

ازآنجاکه این دسته از مهمانیها رسمیت کمتری دارند؛ میتوانید از مدلها و رنگهای شاد مانند کفشهای قرمز استفاده کنید تا با این کار، استایل خود را چشمگیرتر کنید. اگر در حال تمرین برای یک ماراتن هستید ، معمولاً به سبک متفاوتی از کفش دویدن نیاز دارید تا زمانی که سعی می کنید 5K PB خود را شکست دهید. این هم نکته مهم دیگری است که هنگام خرید کفش رانینگ باید در نظر داشته باشید. همیشه مطمئن شوید جوراب های شما بالاتر از پشت کفش های دویدن شما هستند در غیر این صورت در حین دویدن به سمت پایین می لغزند و باعث ایجاد نقاط داغ اصطکاکی در پشت پاشنه شما می شود.