12 نکته راهنمای خرید کفش ورزشی |+ فیلم |+ پادکست

یکی از مشکلاتی که آقایان با آن روبرو هستند خرید کفش می باشد انتخاب کفش مردانه مناسب یکی از حساس ترین خرید ها میباشد زیرا عدم دقت در خرید کفش مناسب میتواند آزار دهنده باشد . خرید کفشی به اندازه پای شما و هماهنگی با استایل و اکسسوری مردانه میتواند در تیپ و ظاهر شما بسیار تاثیر داشته باشد. حتما سایز مناسب برای پا انتخاب کنید کفشی که اندازه پای شما نباشد هیچ ارزش ندارد. 4. كفشی را كه تازه خريداری كرده ايد به مدت ده دقيقه در روی فرش بپوشيد و قدم بزنيد و كاملا مطمئن شويد كه كفش از لحاظ اندازه و قالب متناسب با پای شما است در غير اين صورت به فروشگاه مورد نظر مراجعه كنيد و كفش خود را تعويض كنيد. شکل کتانی مورد نظر شما باید به گونه ای باشد که پای شما را اذیت نکند و کاملا مطابق شکل آن باشد. کفش های اسپرت انواع و مدل های فراوانی دارد اما ما در این پست 20 محصول بسیار مناسب و پر طرفدار را برای شما آماده کرده ایم تا خریدی مطمئن را تجربه کنید.

نشانه های دیگر خوب بودن جنس کفش میتواند شامل سبک بودن کفش ، انعطاف پذیر بودن و آجدار بودن زیره کفش میباشد. اگر انگشتان پایتان حساس است یا مشکل خاصی در ساق پای خود دارید به این نکته راحت بودن انگشتان پا بسیار دقت کنید. در صورتی که کفش شما بند دار است بند آن را کاملا ببندید تا متوجه مناسب بودن کفش شوید. حتما کفش را با جوراب امتحان کنید. هدف اصلی کفش محافظت از پا است. یکی از دوستان من در فصل های سرد از مدل لباس های نیمه رسمی به همراه کفش رسمی استفاده می کند تا هم موجه تر به نظر برسد و هم در برف و باران و گل و لای از خیس شدن کفش پارچه ای اش در امان باشد و راحت تر باشد (البته در کل پوشیدن کفش های رسمی چرمی در فصل های گرم توصیه نمی شود، به این دلیل که چسبندگی زیادی دارند و موجب تعریق بیشتر پا نیز می شوند).

این مهم است زیرا هنگام دویدن پاهای شما نیز متورم می شوند ، بنابراین باید کفش هایی بخرید که در هنگام بزرگ شدن پاها راحت باشند. رنگ جزو مهمترین مشخصات در خرید هر لباسی است که تأثیر مهمی بر زیبایی و یا حتی زشت شدن تیپ دارد. برای مشاهده راهنمای خرید کفش ایمنی میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید. سطوح چوبی، سنگی و جنگلی: اگر قصد پیاده روی یا دویدن به روی چوب یا سنگ را دارید، کفش دنباله دار بخرید. برای محافظت بهتر در برابر ضربه ، یک جوراب خوب و فنی مخصوص طراحی شده با پشتیبانی از قوس و پد اضافی در سراسر قوزک پا ، انگشتان پا و پاشنه پا را در نظر بگیرید. بودجهتان را در نظر بگیرید. سپس کفش را زیر آب سرد برده و با یک برس گل و لای روی کفش را بشویید. اگر قصد خرید کفش مردانه داشته باشید حتما باید با لباس مهمانی یا کت و شلوار ست کنید.

توجه داشته باشید کفش مجلسی مردانه با کت و شلوار تاکسیدو ست میشوند و کفش رسمی با کت و شلوار های معمولی یا بیزنسی ست خواهند شد. معمولاً کفش های اسپرت کفش هایی بسیار راحت و همه پسند هستند که تنوع برند و تنوع رنگبندی بسیار بالایی دارند و دست شما در خرید این نوع کفش ها بسیار باز است. به همین دلیل نیز تقریباً تمامی تولیدکنندگان کفشهای پیاده روی تلاش میکنند تا برای ساخت زیره و کف، از مواد EVA استفاده کنند که میزان انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد. از سایتهایی که سیاستگذاری مناسبی برای ضمانت و بازگشت کفشهای خود دارند خرید کنید. در نظر داشته باشید هر چقدر که برای خرید کفش ورزشی خوب هزینه میکنید، در آینده هزینهٔ کمتری برای مشکلات و بیماریهای مربوط به پاهای خود پرداخت میکنید. کفش های که از جنس پارچه هم برای راحتی و فعالیت روزانه کابرد دارند و مواد پلاستیکی نیز بیشتر در کفش های ورزشی استفاده میشود.