12 نکته راهنمای خرید کفش ورزشی |+ فیلم |+ پادکست

بله ، شما می توانید کفش های مخصوص زنانه را بصورت آنلاین خریداری کنید ، زیرا کفش های زنانه و مردانه تقریباً یکسان هستند فقط ساختار متفاوت است. آیا میشه کفش مخصوص دویدن زنانه را بصورت آنلاین خریداری کنیم؟ پس به طور کلی برای دویدن با حرکت های خوب و خنثی طراحی شدن و اگر فوق چرخنده هستید این نوع کفش دویدن استحکام و کنترل لازم را برایتان فراهم نمیکند. این نوع کفش فوق العاده است ولی اگر تا به حال سعی کرده باشید باهاشون از جاده خارج بشید احتمالا متوجه شدید که کنترل خیلی کمی دارند. طراحی این نوع کفش به طور معمول شامل یک ناحیه فوم دور کمان هستند و برای حمایت , ارائه استحکام بالا و برای کنترل کردن حرکت پا وقتی شروع به چرخش بیش از حد میکند چیزی می خواهید که کنترل خوبی برای جلوگیری از فروپاشی کمان پا به شما بدهد , چیزی مثل کفش مخصوص کنترل حرکت که اساسا یک نسخه قوی تر از کفش مقاومتی هست و حمایت بیشتری در ناحیه کمان پا ارائه میدهد.

پس یه چیزی مثل کتانی مسابقه تقریبا حدود یک فصل مسابقات سه گانه را ساپورت میکند. این خصوصیت بیشتر در کفش هایی با رویه ی پارچه ای مشاهده می شود زیرا که الیاف پارچه ای هوا را بیشتر از خود عبور داده و خنک کنندگی بهتری نسبت به جنس رویه های دیگر دارد. تجربیات خود را از بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید. هنگام ایستادن ، عرض انگشت شست را بین انگشتان پا و انتهای کفش بگذارید. هنگام ایستادن معمولی ، انگشت کوچک پا نباید روی لبه کفی نشسته باشد. همان طور که ممکنه برای مسابقه روی دوچرخه تون مسیر های خروج هوا ایجاد کنید ممکنه بخواهید از کفش های سبک مخصوص دویدن استفاده کنید که در روزهای مسابقه آن امتیاز را به شما بدهند. اگر ساختار پاهای خود را می دانید، انتخاب کفش مناسب برای دویدن آسان می شود.

برای شروع راهنمای خرید کفش ورزشی، باید اهداف خود را شناخت. فرقی نمیکند برای تفریح میدوید یا برای یک ماراتن تمرین میکنید، کفش های مخصوص دویدن پایه و اساس مناسبی را برای کل بدن شما فراهم میکنند، میتوانند به جلوگیری از آسیب دیدگی کمک کنند و طی کردن کیلومترها لذتبخشتر شوند. شاید کفشهای محکم خوب به نظرنرسند، اما برای کوهپیماییهای طولانی بر روی صخرهها و حتی مناطق ناهموار میتوانند به معنای راحتی و پایداری بیشتری باشند. کفش های کوهنوردی سبک های مختلفی دارندکه باید بر اساس مقدار حمایتی که از پاهای شما می کنند انتخاب شوند. کفش های اسپورت عالی و خوب کفش هایی هستند، که علاوه بر وزن سبک دارای انعطاف پذیری زیاد باشند و ماندگاری و کیفیت بالایی هم داشته باشند. علاوه بر این انتخاب درست کفش مانع از ایجاد هزینه های اضافی نیز خواهد شد.

خصوصا اینکه کفش غیر از نقشی که در پوشش پا و زیبایی ایفا می کند، وظیفه محافظت از آن را نیز بر عهده دارد. در ادامه سعی می کنیم بعضی عوارض پوشیدن کفش های غیراستاندارد در فصل تابستان را بیان کنیم. یکی از مزایای دیگر خرید اینترنتی کفش این است که شما در یک فروشگاه اینترنتی کفش و لباس میتوانید رنگ بندیهای کامل یک جنس را مشاهده کنید و جدیدترین کلکسیونهای کفش مردانه و زنانه، کفش مجلسی و همچنین بچگانه را با صرف کوتاهترین زمان ببینید و به سادگی خرید کنید، اما چطور اینترنتی کفش بخرید و کدام بوت را انتخاب کنید؟ شما باید کفشهای مخصوص دویدن خود را با تجزیه و تحلیل دفعات جلسات دویدن، شدت جلسه دویدن، ساختار پاها (پهن یا باریک) و نوع سطح تمرین خود انتخاب کنید. ابتدا محل مناسبی را برای کار واکس زدن انتخاب کنید، سپس زیر دست خود را با روزنامه بپوشانید تا کثیفی کفشها و واکس باعث آلودگی محیط نشود.