12 نکته راهنمای خرید کفش ورزشی |+ فیلم |+ پادکست

در خصوص امتحان کردن کفش ها باید گفت که حتما باید در حین پوشیدن آن ها جوراب هایی به پا داشته باشید، که همیشه از آن ها استفاده می کنید. یک نکته مهم دیگر در حین امتحان کردن کفش های اسپورت، این است که حتما بندهای آن را هنگام پوشیدن کفش ها به خوبی ببندید. همچنین آستر کفش باید از جنس آنتی باکتریال باشد، تا پای کاربران را دچار مشکلات پوستی مانند: قارچ و بیماری های باکتریایی نکند. کفش انتخاب شده شما باید به شکلی باشد، که در حین پوشیدن شما را خسته نکند و وزن کم و ایده آلی هم داشته باشد. همچنین در نظر داشته باشید که ردپای طراحیشده روی کفی خارجی باید بهگونهای باشد که هنگام دویدن یا پیاده روی با آن کفش لیز نخورد و ثبات لازم را به کفش بدهد.

در کفش های اسپرت کفی هایی مناسب هستند، که مجهز به لایه هایی باشند که خاصیت آن ها ضربه گیری یا توانایی پخش کردن فشار وارد آمده بر کفی کفش باشد. تنوع و زیبایی کفش های اسپرت در بازار بسیار زیاد است و به همین جهت گاهی وقت ها انتخاب کفش های اسپرت سخت و وقت گیر خواهد بود. رویه ی کفش های اسپرت نیز اکثرا یا پلاستیکی هستند و یا از جنس مواد بافته شده می باشند. باوجوداین برخی افراد در انتخاب کفش فقط به زیبا بودن طرح و رنگ آن توجه میکنند و نه به استاندارد بودن آن. هنگام خرید سعی کنید کفشی را بخرید که اندازه پای شما باشد و نه کوچک و نه بزرگ نباشد.

بنابراین پاشنه کفش خریداری شده شما نه باید خیلی نرم باشد که قدرت کافی برای جذب شوک را از دست بدهد و نه خیلی سفت و محکم باشد، که منجر به درد در کف پا شود. وقتی میخواهید کفش جدید بخرید، پس از پوشیدن کفشهای موردنظرتان همه پلاستیکهای خرید و کیف و لوازم دیگری را که همراه دارید، در دست بگیرید و با آنها حرکت کنید؛ بهاینصورت میتوانید برآورد واقعبینانهتری از کفشها و کارایی آنها داشته باشید. از این رو حتما باید کفش خریداری شده شما در قسمت کناری و استخوانی به پاهایتان، به طور کامل نچسبد. پس شما نباید به یک سایز کفش اکتفا کنید و از امتحان کردن آن ها در حین خریداری کردن کفش ها خودداری کنید. هنگام پوشیدن و امتحان کردن کفش های انتخابی تان، به قسمت پنجه های کفش به خوبی توجه نمایید. این مدل کفش دارای پشت و پشتیبان بوده تا از پای شما در برابر اشیا مختلف و سنگ محافظت کند.

بنابراین شما می توانید با انتخاب طرح های زیبا و رنگ های شاد، کفش هایی شیک و متنوع را برای تیپ های روزانه خود خریدای نمایید. در نهایت جهت راهنمای خرید عمده کفش به استحضار می رسانیم افرادی که به تازگی شروع به فعالیت در این حوزه کرده اند خرید از بنکداری ها مناسب تر و راحت تر است تا رفته رفته با تعداد زیادی از تولیدی ها آشنا شده یا با گروه تولیدی کفش آشنا شوند تا از تنوع زیادی در هنگام خرید کفش عمده برخوردار باشند. این چرخش به داخل پرونیشن نامیده می شود. همچنین کفشی که پنجه پای شما را اذیت می کند، به امید این که کفش ها به مرور زمان جا باز می کنند را هرگز خریداری نکنید. همان گونه که تن خور زیبای لباس ها در هنگام خریداری کردن مهم تلقی می شود، به پا خور کفش ها نیز باید در هنگام انتخاب کردن آن ها توجه شود.