کفش کتونی و پیاده روی

اگر قبلاً کفی را امتحان نکرده اید ، شاید اکنون وقت آن است که آن را در نظر بگیرید؟ به طوری که انحراف شست پا در خانمها، ۹ برابر آقایان است. مثلا اینکه نیاز شما یک کفش کار است یا یک کفش برای میهمانی و یا کفشی که بتوانید به صورت روزانه از آن در استایلتان استفاده کنید. مهمترین چیز پیدا کردن موارد مناسب برای شما است. فروشنده همچنین ممکن است چندین آزمایش را برای تعیین نحوه عملکرد شما انجام دهد. اینها به فروشنده کمک می کند تا نیازهای شما را تشخیص دهد و همچنین به شما در انتخاب یک کفش مناسب کمک می کند. آنها ممکن است شما را با دویدن روی تردمیل تماشا کنند تا ببینند وقتی پای شما به زمین برخورد می کند ، بیش از حد (پا را به سمت داخل بچرخانید) یا خوابیده اید (پای خود را به بیرون بچرخانید).

با این حال ، در پیاده رو ، این کفش ها ناراحت کننده خواهند بود زیرا میخ ها به کف پای شما فشار می آورند و به سرعت از بین می روند. اگر قبلاً کفی می پوشید ، حتماً آنها را در قسمت داخلی خود قرار دهید زیرا می تواند تناسب و احساس کفش را تغییر دهد. افتادگی پاشنه به پا ، به سادگی افتادگی ، دیفرانسیل ، همه آنها راه هایی هستند که تفاوت ارتفاع را در میلی متر بین پاشنه کفش و انگشت می نامند. کفی ها به شما این امکان را می دهند که تناسب پای خود را شخصی کرده و راحتی بیشتری را در پاشنه ، قوس و کف پا ایجاد کنید ، در حالی که مشکلاتی مانند لغزش ، تاول ، نقاط داغ و آتل ساق پا را کاهش می دهد. این عوامل به تعیین نوع کفش مناسب برای شما کمک می کند.

اگر در حال پیاده روی از مسیرهای نرم و گل آلود هستید بهتر است یک جفت کفش دنباله دار با آج عمیق تری بگیرید که از چسبندگی و مچ پا بهتر پشتیبانی می کند و برای دویدن در زمین های ناهموار حیاتی است. اطمینان حاصل کنید که انگشتان پای شما دارای فضای کافی است. مسافت های طولانی یک کفش با بالشتک بیشتر می خواهد در حالی که شما به احتمال زیاد از یک کفش آموزشی انعطاف پذیرتر در مسافت های کوتاهتر سود خواهید برد. مهم است که به یاد داشته باشید که هر کفش و مارک کمی متفاوت خواهد بود حتی اگر اندازه آنها یکسان باشد. همه مارک ها کمی متفاوت خواهند بود و برخی مارک ها کمی گسترده تر از بقیه هستند.

وسوسه جدیدترین گرایش ها یا مارک ها نشوید فقط به این دلیل که این فصل محبوب هستند. همه فروشگاههای Runners Need به عنوان بخشی از خدمات جامع نصب کفش در حال اجرا ، تجزیه و تحلیل راه رفتن ویدئویی رایگان ارائه می دهند. اگر از راحتی برخوردار هستند یا تناسب بیشتری را ارائه می دهند ، بله. این کفش ها نسبت به کفش های مسابقه ای سبک یا سبک وزن بیشتر باعث جذب ضربه می شوند تا خطر آسیب دیدگی شما به حداقل برسد. سپس آنها می توانند کفش مخصوص دویدن را بر اساس شکل پا ، زمین ، پرونیشن و ترجیحات شخصی از طیف وسیعی از مارک های برتر مانند New Balance و موارد دیگر به شما توصیه کنند. در تصویر میتوانید کفش مخصوص چمن مصنوعی با علامت AG را ببینید. برخی فکر میکنند که مثلا سایز ۳۲ یا ۳۳ برای همه برندها و مدلهای کفش یکی است و هیچ تفاوتی در اندازه کفشهای با سایز یکسان وجود ندارد.