کفش کتونی و پیاده روی

بزرگترین آسیبی که میتوان به پا وارد کرد، استفاده از کفش های پلاستیکی است. شستشوی کفش را به دو صورت میتوان انجام داد: دستی ، ماشین لباس شویی . فروشنده همچنین ممکن است چندین آزمایش را برای تعیین نحوه عملکرد شما انجام دهد. همچنین برازنده بودن لباس دارای اهمیت زیادی است. اهمیت این بازار ها که به آنها اشاره خواهد شد به دلیل رقابت تولیدی ها در تنوع و قیمت فروش محصولات خود است که باعث گردیده تنوع مدل کفش زیادتر باشند و قیمت پایین تری نیز نسبت به بقیه بازارها داشته باشند. حتما این جمله معروف را شنیده اید که پا قلب دوم ماست و مراقبت از آن بسیار پر اهمیت است.خرید کفش مناسب یکی از راه های مراقبت از این عضو مهم بدن است و مطمئنا برایتان پیش آمده است که راه رفتن با کفش مناسب موجب درد و کوفتگی پای شما می شود .

اگر به داخل نگاه کنیم ، یک بالشتک بسیار لمس و یک درج قابل جابجایی مشاهده خواهیم کرد. کفش روزمره مردانه گاندو، به عنوان کفش چرم روزمره مردانه قابل استفاده است که بهتر است در تمیز کردن آن دقت کرده و از مواد مخصوص استفاده شود تا همیشگی همراه شما باشد. ۱۱-برای امتحان کردن کفش حتما بندهای کفش را بطور کامل ببندید و سپس بایستید و چند قدم راه بروید تا کاملا از اندازه بدن کفش اطمینان حاصل کنید. سایز کفش شامل راحت بودن رویه کفش، اندازه طولی، پهنای کفش و کفه قابل انعطاف می باشد. ایوا نرم و قابل ارتجاع و در عین حال سرسخت و بادوام است.مشخصات پی یو: مقاوم به سایش بالا، استحکام کششی بالا، جذب رطوبت نسبتاً کم، فوم های آن سبک و دارای سختی مناسب و استحکام خوب و عایق خوبی است. ما همیشه یک کفش قدیمی و خوب را به جای کفش جدید و ارزان پیشنهاد می کنیم.

با خرید این مدل ها اعتماد به نفس در کودک شما بالا می رود. برای خرید کفش حتما جوراب بپوشید بهتر است در تابستان برای انتخاب کفش جوراب نازک و در زمستان جوراب ضخیم بپوشید. در خرید کفش باید سه شماره از کفشی را که انتخاب شده به پا کرد که یکی شماره پا باشد و دوتای دیگری یک شماره کوچکتر و بزرگتر باشند تا هر سه را پوشید و هر کدام که راحتر بود و پا را اذیت نکرد را خریداری نمود زیرا قالب های کفش ها همیشه به یک اندازه نمی باشند و در کفش های مختلف با هم متفاوت می باشند.

نوع بستن کفش: برای کودک نوع بسته شدن کفش خیلی مهم است اگر کودک شما نمی تواند بند کفش خود را گره بزند، به دنبال مدل های برچسبی و کش دار بروید. سایز کفش: هنگام خرید کفش حتما به سایز آن توجه کنید. وزن کفش: برای پیاده روی می بایست به دنبال خرید کفش های سبک وزن بروید. مثلا اگر می خواهید یک کفش پیاده روی مناسب انتخاب کنید ، کفشی را انتخاب نمایید که کفه آن نازک نباشد زیرا هنگام پیاده روی فشار زیادی به پاشنه پا وارد می شود و اگر کفی کفش نازک باشد مچ درد خواهد گرفت.