کفش کتونی و پیاده روی

از جمله سوالاتی که برای آن دسته از افرادی که قصد راه اندازی فروشگاه کفش را دارند و به تازگی می خواهند وارد حوزه کفش فروشی بشوند حاشیه سود هر کفش است که در واقع چه قیمتی برای جنس خریداری شده خود لحاظ کنند بهتر است. از جمله مسائل پر طرفدار و دغدغه بسیاری از خریداران عمده کفش که تجربه کمتری در این حوزه دارند این است که چه مدلی را خریداری کنیم تا پر طرفدار و به اصطلاح پرفروش باشد؟ اگرچه کفشهای کوهنوردی هم منعطف هستند و به خوبی از مچ پاهایتان محافظت میکنند، اما بهنسبت کفشهایی که برای پیاده روی و کمپینگ استفاده میشوند راحتی کمتری دارند.

خرید کفش زنانه به دلیل تنوع این کفش و همچنین نکاتی که باید در هنگام خرید مورد توجه قرار گیرد کار دشواری است. اما ممکن است به هنگام استفاده درد پای شما در کفش بیشتر شود. اگر در هنگام راه رفتن با آنها احساس راحتی کردید، آنها را خریداری کنید. کفش کوهپیمایی Trekking: این مدل از کفشها پاشنههای متوسط و بلند دارند و برای کوهپیماییهای روزانه یا سفرهای کوتاه کوهنوردی با بارهای سبک در نظر گرفته میشوند. این نوع کفش یکی از قدیمیترین کفشهای پاشنهدار است که محل اتصال پاشنه به کفش پهن میباشد و به سمت زمین باریک میشود. در فشن جدید سال ۲۰۱۹ نیز مدلهای مردی که مجددا از این کفش استفاده کنند مشاهده شده است. در گذشته، استفاده از کفش پاشنهبلند تنها به خانمها محدود نمیشد و آقایان نیز برای بلند نشان دادن قد خود آنها را میپوشیدند. انواع مختلف کفشهای پاشنهبلند برای استفاده در بیرون از خانه، محل کار، مهمانیها و مجالس، طراحی شدهاند.

با توجه به نکاتی که در بالا ذکر شد، حالا در ادامه به بررسی چند مدل از بهترین کفش روزمره مردانه در مدلهای متنوع و از جنس مختلف میپردازیم که میتوانید از آنها استفاده روزانه داشته باشید. خوشبختانه در ایران بازارهای عمده فروشی زیادی در سراسر کشور برپا است که برخی از این مراکز عمده فروشی کفش بزرگتر و با اهمیت تر هستند که دلیل آن وجود تولیدی های کفش بسیار در اطراف آنها است. در حال حاضر ۹۰ درصد معاملات تجاری به صورت نقدی و در چند مرحله صورت می گیرد که علت اصلی این معامله نقدی نوسان قیمت در بازار نیز می باشد. نحوه پرداخت و تسویه حساب فاکتور در خرید عمده کفش تا حدود زیادی به روش خرید شما بستگی دارد که خرید حضوری یا خرید غیر حضوری باشد همچنین به شرایط بازار نیز وابسته است. شاید تنها مشکل خرید از بنکداری ها و عمده فروشی های کفش قیمت نسبتا بالاتر از تولیدی است که این حدود افزایش قیمت تقریبا از ۱۰ درصد تجاوز نخواهد کرد.

خرید عمده کمتر از این تعداد توسط بنکداری های بازار عمده فروشی کفش صورت می گیرد که البته همه آنها مبادرت به فروش کمتر از یک سری نمی کنند. همانطوری که بعد از ورزش بدن به اصطلاح ورزشکاران دم میکند و حجم بیشتری میگیرد، پاها نیز بعد از فعالیتهای ورزشی به دلیل افزایش گردش خون متورم میشوند. کفش هایی که عموما آن ها را به نام کفش های کتانی میشناسیم شاید برای اکثر مردم که فعالیت ورزشی تخصصی ندارند مناسب باشد. خدمت این دوستان عرض میکنیم قیمت گذاری با توجه به زمان و مکان شما برای فروش کفش می تواند متفاوت باشد اما چیزی که معمول و عرف بازار در صنف کفش فروشی است سود ۱۰۰ درصدی برای هر کفش لحاظ می شود که اصطلاحا گفته می شود یک لنگه از کفش سود تک فروشی می باشد. البته سایز بندی و تعداد کفش در هر کارتن از کفش های خارجی ممکن است با عرف صنعت کفش در ایران متفاوت باشد که در این صورت ۲۴ جفتی اما در ۴ رنگ داخل هر کارتن ممکن است وجود داشته باشد.