کفشهای پاشنهبلند خود دارای انواعی هستند

همچنین میتوانید مطلب راهنمای انتخاب سایز مناسب در خرید آنلاین کفش را مطالعه کنید تا با راحتی بیشتری خرید آنلاین کفش ورزشی داشته باشید. لطفا با اعلام نظر و سوالات خود ما را در بهبود بهتر این مقاله یاری بفرمایید. از ویژگی های مهم این جنس عبارتند از انعطلاف پذیری، نرم و قالب پذیری با پاهای مختلف و اینکه لمس بسیار خوبی را بین توپ و کفش ایجاد می کند. با این کفشها بازیکنان عملکرد فوقالعادهای خواهند داشت و تجربه یک بازی لذتبخش را برایشان رقم خواهند زد. معمولا این کفشها برای بازیکنان فوتبال تازهکار راحتتر است. زمین داخل سالن کاملا با زمین فوتبال متفاوت است. کفش های پایدار معمولاً با یک قوس ملایم از جلو به عقب ساخته می شوند که ثبات پای عقب و انعطاف پذیری پای جلو را فراهم می کند. به همین ترتیب ، نباید بیش از حد بر روی آخرین جفت کفش های نام تجاری که ادعا می شود دارای جدیدترین فناوری در حال اجرا هستند ، هزینه کنید.

با این حال ، نباید در پشتیبانی نیز زیاده روی کنید – باید تا حد ممکن طبیعی به نظر برسد. حتی آن دسته از کفش های مینیمالیستی که برای تقلید دویدن با پای برهنه طراحی شده اند و در سال های اخیر بسیار محبوب شده اند ، از نظر علمی ثابت نشده است که می تواند خطر آسیب دیدگی دونده را کاهش دهد. هنگام خرید کفش مخصوص دویدن ، ممکن است بشنوید که مردم در مورد قطعات مختلف کفش و نیازهای منحصر به فرد شما صحبت می کنند. بنابراین ، هنگام خرید یک جفت کفش جدید ، باید پای خود را اندازه گیری کنید.

یک کفش مناسب باید به اندازه ی کافی انعطاف پذیر باشد. شما به یک کفش دویدن انعطاف پذیر با پشتیبانی از قوس نیاز دارید که وسط پای شما را در ضربه هر قدم محکم کند. با این حال ، طول و عرض پای فرد به مرور زمان تغییر می کند (به دلیل مواردی مانند بارداری و افتادن قوس). پای خود را اندازه بگیرید یکی دیگر از اشتباهات رایج مردم این است که تصور می کنند اندازه پای خود را می دانند. هنگامی که بیش از یک جفت کفش را همزمان خریداری می کنید (که معمولاً برای دوندگان اختصاصی رایج است) این پیشنهادات می تواند شامل چیزی حدود 10 discount تخفیف یا کاهش ویژه قیمت باشد. در نتیجه این تورم ، کفشی که صبح ها مناسب است ممکن است هنگام عصر احساس راحتی نکند.

افرادی که قوس بلند دارند ممکن است به یک کفش منحنی نیاز داشته باشند که با خط طبیعی پای آنها مطابقت داشته باشد. در صورت امکان ، روی تردمیل مغازه بدوید یا دور مغازه را دور بزنید تا ببینید در حین دویدن چه احساسی دارند (به هر حال به همین دلیل آنها را خریداری می کنید). کفش های پیاده روی راحت تر هستند و انعطاف پذیری بیشتری دارند. دسته سوم کسانی هستند که انگشتهای یکسانی دارند و تمام سرانگشتان به یک اندازه هستند. کمردردها و دردهای پا، تا حد زیادی به پاشنه کفش بستگی دارند. اگر قوس شما هنگام آزمایش کفش شروع به گرفتگی می کند ، به احتمال زیاد از پشتیبانی زیادی برخوردار است. این مرحله مهم است ، زیرا اگر نقطه خم شدن کفش با پای شما همخوانی نداشته باشد ، می تواند مشکلاتی مانند درد قوس یا فاشیای کف پا (درد پاشنه پا) ایجاد کند.