چطور خرید کفش مجلسی زنانه را راحت انجام دهیم- فروشگاه کفش آوان مد

کفشها را در پایان روز امتحان کنید تا تصویری از اندازه واقعی پایتان داشته باشید. اگر در چمن مصنوعی از کفشهای FG استفاده کنید، میخهای آن در چمن فرو میروند و این باعث میشود صدمات دردناکی در زانو یا قوزک پایتان ایجاد شود. اما شاید این پروسه برای آقایان آنقدر که پیش بینی میشود آسان نباشد! همه این موارد در انتخاب بهترین کفش فوتسال موثر است و واقعا هیچکس نمی تواند دقیق به شخص دیگری بگوید که چه مدل کفشی و با چه قیمتی تهیه کند. بهطورکلی شباهت کفش TF با کفش فوتسال زیاد است. این راهنمای خرید کفش فوتبال به شما کمک میکند با توجه به نوع زمین بازی و مشخصات کفش ازجمله زیره آن، بهترین کفش فوتبال مناسب خودتان را انتخاب کنید. بااینحال پیشنهاد میکنیم فقط در چمن طبیعی با آن بازی کنید. بهتر است این مدل کفشها را با لباسهای مجلسی بلند بپوشید.

خانمها در این مواقع بهتر است که از کفشهایی استفاده نمایند که پاشنههای کوتاه یا متوسطی دارند، زیرا معمولاً در این مهمانیها افراد تحرک زیادی دارند. برای این افراد بهتر است به دنبال خرید کفش فوتسال های کپی باشند. اما کفش های غیرچرم که تمایل دارند ظاهر چرمی داشته باشند، از جنس پلاستیک استفاده میکنند. در زیره این کفش تعداد زیادی میخ لاستیکی وجود دارد که چسبندگی لازم را فراهم میکند. این لاستیکها دوام کفش را در این زمین بازی که سخت و خشک است و زیر کفش را ساییده میکند افزایش میدهند. این زمینها طوری هستند که هر بازیکنی میتواند در آنها بازی کند.

ولی کفی کفش استاندارد با حالت آنتی شوک باعث می شود که این ضربات تا حدود زیادی گرفته شود و پای شما دیرتر خسته شود. همیشه باید حدود 2 تا 3 سانتی متر بین شست پای خودتان و جلوی کفش فاصله باشد. برای مثال، همیشه با روغن چرم باید آن را چرب نگه دارید و بهدرستی تمیزش کنید. اگر بازیکن حرفه ای هستید و کفش فوتسال اورجینال دارید، حتما یک کفش فوتسال های کپی نیز داشته باشید تا همیشه از کفش اورجینال خود استفاده نکنید و عمر مفید کفش خود را بالا ببرید. تا هم بتوانند از جدیدترین تکنولوژی های کفش های اورجینال استفاده کنند و سطح بازی خود را ارتقا دهند و هم یک کفش با کیفیت عالی و دوام بالا داشته باشند. این بدان معناست که کفش فوتسال برای بازی فوتبال روی اسفالت هم مناسب است.

اما در چند سال اخیر اکثر برندهای کفش های فوتسالی از مدل ترکیبی و 360 درجه برای کف کفش فوتسال استفاده می کنند تا کاملا مشکل لغزش را حل کرده باشند. بدین منظور، به توصیه های کارشناسانه زیر قبل از خرید، توجه کنید. در ایران البته مدلِ خرید کفش مرسوم نیست و صرفا اندازه طولی پا مورد توجه است. البته میزونو هم یکی از باکیفیتترین کفشهای راحتی است. کفشی را انتخاب کنید که هنگام پوشیدن احساس راحتی کنید. تعادل میان راحتی و کارکرد کفش اهمیت زیادی دارد. شاید برایتان جالب باشد بدانید که جورابی که هنگام تست و پرو یک کفش استفاده میکنید هم جز نکاتی است که در خرید کفش اهمیت قابل توجهی دارد. همانطور که در تصویر زیر میبینید، میخهای این کفشها قابلبرداشتن است که بهراحتی در زمین نفوذ میکند و چسبندگی لازم را برای زمینهای نرم و مرطوب به شما ارائه میدهد.