چطور خرید کفش مجلسی زنانه را راحت انجام دهیم- فروشگاه کفش آوان مد

همانطور که می دانید کفش های مجلسی کمی پاشنه دارند و این موضوع بیشتر مورد علاقه افرادی است که قد کوتاهی دارند و معمولاً پاشنه این کفش ها بین ۲.۵ تا ۴ سانت می باشد که بهتر است افرادی که قد کوتاهی دارند به سراغ کفش هایی با پاشنه ۴ سانت بروند و افراد بلند قد بهتر است از کفش هایی با پاشنه ۲.۵ سانتی استفاده کنند. این مرحله از آن نظر اهمیت دارد که پس از دستمال کشیدن و مرطوب شدن کفش، چرم آن خشک میشود و نیاز به نرم شدن خواهد داشت و اگر این کار را انجام ندهید چرم آسیب دیده و عمر آن کاهش خواهد یافت. خرید یک جفت کفش شاید کار ساده و آسانی به نظر برسد. در خرید نیم بوت علاوه بر توجه به ظاهرش باید به کیفیت نیم بوت نیز توجه داشته باشید، از آن جایی که این کفش مناسب ماه های سرد سال است پس باید توجه کنید که داخل پوتین پاهای شما را گرم نگه دارد و زیر پوتین به گونه ای باشد که لیز نخورد و در برف و یخ فرو برود و مانع از افتادن یا لیز خوردن شما شود و یا اینکه زیر کفش به شدت خشک، محکم و سنگین نباشد که باعث ایجاد درد کمر شود.

کم تر برای حفظ تعادل به انگشتهای جلو فشار وارد میکند و باعث میشود که کمر نیز تلاش کمتری برای ثابت نگه داشتن و راست ایستادن بکند. شاید باور نکنید اما کفش راحت و زیبا، میتواند اعتماد به نفس شما را نیز چندین برابر کند. نکته بعدی در بررسی خرید کفش مردانه این است که در اندازه بودن کفش دقت بالایی داشته باشید و اینکه کفشی را انتخاب کنید پای شما در آن راحت باشد و برای خرید کفشی که به آن علاقه دارید چون اندازه پای شما نیست به هوای جا باز کردن کفش را خریداری نکنید بسیاری از افراد در هنگام خرید کفش، به فرض کفشی را انتخاب می کنند ولی سایز کفش به گونه ای است که ممکن است قسمت پاشنه یا پنجه پای آن ها را بزند اما فروشنده به آن ها می گوید که کفش جا باز می کند، بله درست است که کفش ممکن است بعد از مدتی جا باز کند ولی در همین مدت کوتاه هم ممکن است پای شما دچار آسیب شود پس ارزش این را ندارد که برای خرید کفش مورد علاقه خود به پاهایتان آسیب برسانید.

همانطور که می دانید این کفش مناسب استایل غیر رسمی مردانه است و نکته آخر اینکه هنگام پوشیدن این کفش حتماً توجه داشته باشید که شلواری که برای این کفش می پوشید کوتاه یا خیلی بلند نباشد. ضمن اینکه این مدل کفشها برای پاهای پهن راحت هم هستند. این مدل بسیار جذاب هستند ولی به دلیل دارا بودن پاشنه بلند 7 سانتیمتر به بالا تا حتی 30 سانتیمتر، راه رفتن با آنها بسیار سخت است. زیره این کفش کتانی بسیار استاندارد است، این محصول برای پیاده روی های طولانی بسیار ایده ال است و قیمت و کیفیت آن نیز بسیار مناسب است. اگرچه پیاده روی فشار زیادی به مفاصل وارد نمی کند، انجام آن به صورت دائمی در کفش های نامناسب باعث ناراحتی و آسیب دیدگی می شود. کفش های پیاده روی راحت تر هستند و انعطاف پذیری بیشتری دارند.

گردش هوای بیشتر در کفش باعث کاهش تعریق و خنک ماندن پا می شود، در نتیجه راحتی بیشتری را برای فرد به همراه خواهد داشت. چرم طبیعی، به علت دارا بودن منافذ طبیعی در بافتش، امکان تبادل هوا میان بیرون وداخل کفش را فراهم آورده و به اصطلاح، باعث تنفس پا می شود. همچنین زیره کفش دارای قابلیت گردش هوا است و مانع از بوی بد کفش می شود و در برابر سایش نیز مقاوم است. همه مردم در هنگام خرید کفش به دنبال خرید کفش های برند با قیمت های گزاف می روند، زیرا بر این باورند که کفش های برند گران قیمت طول عمر بیشتری دارند و کیفیتشان نیز بالاتر است در صورتی که این باور کاملاً اشتباه است چه بسا کفش هایی که قیمت مناسب و طول عمر بالایی دارند یا کفش هایی که قیمت گران دارند ولی بعد از مدت کوتاهی ممکن است دچار پارگی شوند پس در هنگام خرید این باورهای غلط را از ذهن خود دور کنید.