پس با خیال راحت خرید کنید

کتونی مخصوص دویدن و ورزش را از کفشی که برای استفاده روزانه میپوشید جدا کنید. کفشی که در کنارهای پا (هم در داخل و هم در خارج) ثبات ایجاد کند، کفش مناسب ورزش تنیس است. باید بتوانید انگشتان پای خود را در داخل کتانی به راحتی حرکت دهید. در حال حاضر بالای 50 مدل کفش فوتسال ایرانی روی سایت موجود می باشد تا عزیزانی که به دنبال کفش سالنی ایرانی با قیمت مناسب هستند، به راحتی بهترین کفش های فوتسال ایرانی موجود را مشاهده و خرید کنند. مدل دانشجویی تنوع بسیاری در شیک استایل دارد که با مراجعه به فروشگاه می توانید آن ها را مشاهده و خرید کنید.

این کفش مخصوص دویدن است و به دلیل وجود آخرین فناوریها در تولید کتانی براساس ارگونومیک پاها در هنگام دویدن، مقاومت و کیفیت بالایی دارد. همچنین کفش فوتسال جوما دارای سیستم مرطوب کننده ژل در پایین کفش است که دویدن را نرم تر کرده و از پاشنه، زانو و مفاصل شما محافظت می کند. ویژگی هایی مثل بالشتک های مناسب، استوک های سالنی، رویه قابل تنفس و یا کفی مقاوم از عوامل تعیین کننده ی یک کفش فوتسال مناسب است. همه ی برند ها در طراحی کفش فوتسال بچه گانه از مواد با کیفیت و قالب پای کودکانه استفاده کرده اند.

مثلا شما قصد خرید یک کفش اسپورت از فروشگاه اینترنتی دارید ، مرورگر خود را باز می کنید و عبارت “خرید اینترنتی کتونی” را در گوگل سرچ میکنید. دیجیاستایل ، پس از تجربهی موفق فروشگاه اینترنتی دیجیکالا به صورت تخصصی پا به عرصه مد، پوشاک و سبک زندگی گذاشت تا همان تجربهی شیرین، در قالبی نو تکرار شود. این کتانی شاید به مانند کفش رانینگ باشد، اما تفاوتش در این است که کفش هوازی مخصوص استفاده در باشگاه و یا تجهیزات ورزشی به مانند تردمیل است. کفش های مارک عموما کیفیت خوبی برای استفاده روزمره دارند اما قیمت آنها به دلیل برند بودنشان بالاتر است.

کتونی ساقدار ممکن است پشتیبانی بیشتری را ارائه دهد اما لزوماً خطر آسیب دیدگی مچ پا را کاملاً از بین نمیبرد. این کفش با رویه ای از نخ های مصنوعی و زیره انعطاف پذیر یک کفش فوتسال با وزن 235 گرم ارائه میدهد! جنس رویه این کفش ها اغلب از نخ یا پارچه کتان است. اسنیکرز اغلب سبکی برای استایل اسپرت است و دختران و پسران جوان اغلب برای محیطهای شغلی، دانشگاهی و موارد دیگر اقدام به پوشیدن این کفشها میکنند. این کفش اغلب سفتتر از کتانی رانینگ است، زیرا هدف حمایت از فیزیک پاها (خصوصیات و مشکلات رایج پاها) در هنگام راه رفتن است.