همیشه به یک مدل پایبند نباشیم

ممکن است دچار ناراحتیهای پا باشید، مثلاً؛ قوس و پاشنه پایتان درد کند یا انگشت پایتان به شکل چکشی باشد و تاول زده باشد. اگر پا داخل کفش راحت نباشد پس از مدتی پا دچار تورم و تاول می شود. قرار گرفتن راحت و درست پا در داخل کتونی به چندین عامل بستگی دارد، که اولین آن اندازه کتونی است، اندازه درست کتونی به این معنی است که طول، عرض و ارتفاع کفش ورزشی باید مناسب با اندازه­های پای شخص شما انتخاب شود. نکته بعدی این است که به ارتفاع و عرض کفش توجه کنید که نباید بیش از حد باریک باشد و برای اطمینان از اینکه روی کفش کتونی تنگ نیست باید بتوانید یک بند انگشت­تان را داخل کفش قرار دهید.

نکته دوم این است که کتونی فشار روی سطح پا اعمال نکند، به این معنی که رویه کتونی نباید روی پا را فشار دهد. کافی است که کفش را روی زمین قرار دهید و پاشنه را با گذاشتن پنجه روی زمین بلند کنید. فقط کافی است یک فروشگاه معتبر با قیمت های مناسب پیدا کنید و تمامی مدل هایی که میخواهید را در آن دید بزنید و خرید آنلاین کفش را تجربه کنید. بدون شک یکی ا معیار های مهم چه در انتخاب کفش های اسپرت و چه در انتخاب سایر کفش ها وزن آن است. کفش مناسب برای دانشگاه باید کیفیت و طول عمر بالاتری نسبت به سایر کفش ها داشته باشند. لایه بیرونی کتونی، که بیرونیترین لایه است و در تماس با هوا و آب قرار دارد باید از موادی ساخته شود که در کنار کیفیت دوام، مقاومت و انعطاف بالایی داشته باشند.

اهمیت این مساله بسیار بالا است به همین دلیل است که بهترین برندهای ورزشی­ از سبکترین و بهترین مواد برای ساخت و طراحی کفش­های کتونی خود استفاده می­کنند. به گزارش برنا، یکی از انواع کفش­ها که به دلیل راحتی و سهولت در استفاده طرفداران زیادی دارد کفش کتونی است. شرکت های ایرانی و خارجی زیادی هستند که در زمینه تولید کتونی های اسپرت فعالیت دارند. کفش های اسپرت بچگانه اکثرا در مدل های فانتزی با طرح ها و رنگ های شاد تولید می شود تا حس نشاط و جذابیت را به بچه ها انتقال دهند. همین موضوع عاملی برای رقابت در میان تولیدکنندگان کفشهای ورزشی در جهان شدهاست و در حال حاضر رقابت اصلی بین تولیدکنندگان کفش بین تولید کتونی سبک و با کیفیت است.

کفش اسپرت مناسب کارهای روزانه و مکان های دوستانه هستند. انواع مدل کفش های اسپرت در برند های متفاوت را می توانید در شیک استایل مشاهده کنید. به دلیل اوضاع ناجور اقتصادی ایران و قیمت بالای دلار، مثل گذشته نمی توان رنج قیمت ثابتی را در نظر گرفت، به همین دلیل باید قیمت ها را لحظه ای در صفحه ی محصول مشاهده و یا از مشاورین سایت استعلام کرفت. به همین دلیل یکی دیگر از معیار های که در هنگام خرید کفش اسپرت باید در نظر بگیریم، قابلیت تنفس در آن است. در ارتباط با جنس کفی رویه­ی کفش ورزشی و ارتفاع ارتفاع پارچه ورزشی که باید به گونهای باشد که حداقل یک سانتیمتر فاصله بین انگشت بزرگ و دیوار کفش وجود داشته باشد و انگشت شما میتواند آزادانه در داخل کفش حرکت کند. کتونی­ها باید نرم و انعطافپذیر باشند. توسط یك فرچة نرم و محلول پاک كننده ، تمام قسمتهای كفش (شامل داخل، رو و كف كفش) را بشوئید و استفاده از یك خشگیر عادی ، خراشهای موجود برروی كفش را از بین ببرید.