همیشه به یک مدل پایبند نباشیم

برای خرید کتونی حتماً آن را بپوشید برای چند ثانیه بایستید و راه بروید تا از درستی سایز و راحتی انگشتان پا اطمینان کسب کنید. برای اطمینان از نرمی کفش، می­توانید کفش­تان را به داخل یا به سمت کفی­ها خم کنید. برای اطمینان از اینکه همه این شرایط برآورده میشوند بهتر است زمان را برای خرید کفش در شب یا عصر مراجعه کنید در این زمان پا بزرگ تر از صبح است و خرید کتونی بهتر خواهد بود اگر صبح برای خرید کتونی اقدام کنید ممکن است کتونی را بخرید که در عصر و یا شب به نظر شما تنگ باشد. بی دردسر ترین و راحت ترین روش برای اطمینان از اورجینال و اصل بودن کفش این است مه از فروشگاه های معتبر خرید کنید. همین مساله میتواند به روش دیگری مورد آزمایش قرار گیرد. • بهتر است انتخاب کتونیهای پلاستیکی را کلا فراموش کنید؛ زیرا پا درون چنین کفشهایی بهشدت عرق میکند و این موضوع میتواند عفونتهای قارچی را برایتان به همراه داشته باشد.

کتانیهای ساق بلند: این کتانیها تا بالای مچ پا را میپوشانند و کمی سنگین و بزرگ هستند. کتانی ساق کوتاه: این کتانیها مچ پا را نمیپوشانند. هر چقد تعداد این فروشندگان اندک هستند ولی هستند. یکی دیگر از ویژگیهای مهم در انتخاب کتونی مناسب، جنس مواد به کار رفته در هر لایه برای ساخت کتونی است. برخی از مردم به زیبایی اهمیت نمیدن و برخی فقط طراحی یه کفش را می بینند و یا بعضی ها فقط بر اساس یه کار خاص خرید خود را انجام می دهند ولی برای اینکه انتخاب درستی داشته باشید، چهارتاشونو در نظر بگیرید. ممکن است دچار ناراحتیهای پا باشید، مثلاً؛ قوس و پاشنه پایتان درد کند یا انگشت پایتان به شکل چکشی باشد و تاول زده باشد. مهم است توجه داشته باشید که نرمی بیش از حد لایه انتهایی کفش که با محیط بیرون در ارتباط است سبب بروز کمر درد و مشکلات زانو می شود.

سلامتی و راحتی پا در کفش نقش مهمی در سلامتی سایر اندام­های بدن خصوصا کمر و زانو دارد. برآمدگی­هایی که در وسط کف کفش طراحی شدهاند فشار را در هنگام راه رفتن و دویدن کنترل میکنند و اجازه نمی­دهند که ضربات وارد شده از سمت زمین به پا و ستون فقرات آسیب بزند. • برای خرید کتونی مخصوصا کتونی های استوک زنانه و مردانه، مدلهایی را انتخاب کنید که کف آنها آجدار باشد تا بتواند در مواقع لازم، از لیز خوردن شما جلوگیری کند. در هنگام پیاده روی های طولانی و فعالیت های روزانه، میزان دما در پاها بالا می رود. را دارند. فروشگاه هایی که در بانه و بنادر جنوبی فعالیت دارند، توانایی تهیه کفش های ترکیه ای را دارند. در هنگام خرید کتونی هم باید به فرم پاهایتان دقت کنید. متاسفانه برخی از فروشندگان هم صداقت کافی را مشتریان خود ندارند.

وقتی صبح از خواب بیدار میشوید پاهایتان سایز واقعی خود را نشان نمیدهند. بزرگترین چالش برای خرید کتونی آنلاین پیدا کردن سایز درست است. لایه بیرونی کتونی، که بیرونیترین لایه است و در تماس با هوا و آب قرار دارد باید از موادی ساخته شود که در کنار کیفیت دوام، مقاومت و انعطاف بالایی داشته باشند. علاوهبر این در بخش بالای سایت شیپور، فیلترهای متعددی را برای شما مخاطبین عزیز در نظر گرفتهایم که از جمله آنها میتوان به فیلتر حذف آگهیهای سراسری، محدودکننده قیمت یا گزینه مربوط به نمایش آگهیهای عکسدار اشاره کرد. این مدل کفش تیپ شما را جوان و پر انرژی و بروز نشان می دهند. داخل كفشها را با كاغذ پر كنید (ترجیحا کاغذ سفید تازه) تا آب آن جذب شده و باعث شود شكل كفش ها حفظ گردد. به علاوه انواع مختلفی از کتونی در بازار موجود هستند که برای استفاده در ورزش­های خاصی تولید و عرضه می­شوند و اگر علاقه­مند به فعالیت حرفه­ای در یک ورزش خاص هستید باید معیارهای خرید کتونی مناسب آن رشته ورزشی را بدانید و طبق آن اصول برای خرید کفش اقدام کنید.