راهنمای خرید 21 نمونه کفش مخصوص پیاده روی پسرانه+ قیمت روز – کیمیک

اما برای موجه تر جلوه کردن کفش و راحت بودن بیشتر، بهتر است اصول انتخاب کفش رسمی بر اساس نیاز رعایت شود. اگر از کفش های بزرگ استفاده کنید اصلا نمای خوبی ندارد و بسیار بد جلوه می کند. اگر تنها یکی از آن ها را از جنس ورنی انتخاب کنید ممکن است نمای بسیار وحشتناکی ایجاد کند. ممکن است شخص دیگری از کفش های رسمی تنها در مراسم های عروسی و جشن های دیگر استفاده کند و یا شخص دیگری از کفش های رسمی در محل کار و یا جلسات کاری استفاده کند. هنگام خرید کفش عروس به فصل برگزاری جشن توجه کنید، به این ترتیب اگر زمان برگزاری جشن عروسی در فصل زمستان است کفش گرم و ساق بلند تهیه کنید، یک جفت کفش مناسب دیگر نیز برای داخل آتلیه آماده نمایید. اما اگر دوخت شلوار شما رسمی است پوشیدن کفش های بزرگتر و با کفی های درشت مشکلی ندارد و می توانید به راحتی از هر مدلی استفاده کنید.

اولین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که اصلا چرا کفش رسمی می خرید؟ به گزارش بهداشت نیوز، وقتی صحبت از کفش کلاسیک یا همان کفش رسمی مردانه به میان می آید، ناخودآگاه ذهنمان به سمت کفش چرمی می رود که کفی ضخیمی دارد و معمولا در رنگ های قهوه ای و مشکی و از این دست رنگ ها استفاده می شود. زیبایی یک کفش کاملاً بستگی به سلیقهی شخصی شما دارد و نمیتوان قاعده و قانونهایی قطعی برای انتخاب زیباترین کفش ارائه کرد. زمانی که در مورد کفشهای مناسب برای یک لباس مجلسی بلند صحبت میکنیم؛ نمیتوان بیخیال کفشهای پاشنهبلند شد. یکی از مواردی که ظاهر و استیل مردان را بیشتر خواهد کرد واکس زدن و براق کردن کفش میباشد. کفش مجلسی مردانه میتوانند در کنار اکسسوری مردانه مانند کراوات براق یا پاپیون ست شوند. کفش های مجلسی و رسمی که از جنس چرم میباشند با واکس زدن بسیار زیبا و براق خواهند شد.

همچنین در مورد رنگ کفش ،کمربند،بند ساعت هم بدانید که رنگ مشکی با رنگ مشکی و رنگ قهوه ای با رنگ قهوهای ست میشوند. همچنین کفش هایی که در قسمت کف بیش از حد نرم هستند نیز برای پیاده روی مناسب نمی باشند. همچنین بهتر است از کفش های استفاده شود که تا زیر قوزک پا را پوشش می دهند و نباید از قوزک پا بالاتر برود. هنگام خرید کفش رانینگ و بررسی این قسمت در کفش باید دقت کنید کف پا هنگام حرکتکردن کاملا ثابت باشد و لیز نخورد و درعینحال فضای کافی برای حرکت طبیعی و معمول انحنای زیر پا هنگام دویدن و پیاده روی در اختیارتان بگذارد.

سپس این واکس را با حرکات دورانی کوچک روی همه قسمتهای کفش خود بزنید. گام پنجم، واکس زدن: حال مرحله اصلی واکس زدن کفش آغاز شده است، این همان واکسی است که یک لایه محافظ روی کفش شما به وجود میآورد و دوام و زیبایی آن را افزایش میدهد. بنابراین اگر شما صبح به خرید کفش بروید، احتمالا با کفشی که چند ساعت بعد متوجه خواهید شد برایتان بزرگ است به خانه باز خواهید گشت. اگر از طرفداران تیپ های نیمه رسمی هستید پیشنهاد می کنیم مطلب راهنمای خرید لباس نیمه رسمی مردانه را بخوانید. در ادامه اين مطلب از رزبانو راهنمای خرید کفش مناسب و استاندارد را مشاهده نماييد.