راهنمای خرید کفش

شماره 1 آماده باشید که حداقل 30 دقیقه برای انتخاب کفش های دویدن خود وقت بگذارید. اکنون که می دانید چه نوع پایی دارید و به دنبال چه نوع کفشی هستید ، آماده اید کفش مناسب خود را بیابید. اگر معمولاً قسمت داخلی کفش های شما فرسوده شده است ، شما بیش از حد پیش آمده اید و احتمالاً قوس پایینی دارید. استحکام بیشتر این کفش ها از تکیه گاه های اضافی کنار قوس و فوم با چگالی بالا ناشی می شود. این باید به اندازه کافی فضای کافی برای نگه داشتن انگشتان پا و ایجاد تغییرات مطابقت در پای شما هنگام راه رفتن داشته باشد. به یاد داشته باشید که عملکرد پا با نوع پا یکسان نیست. شماره 5 فروشنده شما باید شما را با یک جفت کفش خنثی تماشا کند تا عملکرد پا و بیومکانیک خاص پا را مشخص کند و براساس مشاهدات آنها توصیه هایی را ارائه دهد.

اگر کفش شما حتی پوشیده است ، شما دارای یک قوس خنثی هستید و یک پروناتور معمولی هستید. قوس خنثی معمولاً باعث می شود پا به نقطه ای سالم بپیچد. همانطور که در صفحه خرید کفش ذکر کردیم، هنگامی که برای خرید مراجعه میکنید زمان بعدازظهر را انتخاب کنید که پا ورو خود را کرده و به حداکثر اندازه خود رسیده است. اگر دردی را تجربه می کنید که فکر می کنید به دلیل راه رفتن یا دویدن است ، تیلور می گوید اولین خط دفاعی تعویض کفش است. پوشیدن کفش به احتمال زیاد نوع پای شما را نشان می دهد. تنها نکتهای که وجود دارد این است که، کفش مجلسی نوک تیز اگر پنجههای پهنی دارید ممکن است آزاردهنده باشد. تیلور توضیح می دهد که این می تواند منجر به مشکلاتی مانند آسیب بافت نرم ، درد لگن و التهاب تاندون شود. کفش نامناسب یکی از علل مهم بسیاری از بیماری های پا است و می تواندموجب بروز بیماری هایی مانند انحراف شست پا، سائیدگی شست پا، میخچه، انگشت چکشی و فرو رفتن ناخن در انگشت شود.

بند مچ پا برای این مدل پاها زیاد پیشنهاد نمیشود. یکی از بهترین محصولات برای جلوگیری از این اتفاق استفاده از اسپری ضد آب کننده طبیعی woley است که حاوی روغن آووکادو و مواد کاملا گیاهی می باشد. پس از این کار لازم است که بیست دقیقه صبر کنید تا نرم کننده کاملا روی چرم اثر کند، سپس سراغ گام بعدی بروید. خرید عمده کمتر از این تعداد توسط بنکداری های بازار عمده فروشی کفش صورت می گیرد که البته همه آنها مبادرت به فروش کمتر از یک سری نمی کنند. چگونه باید کفش را انتخاب کرد؟ 10- چه موقع کفش را تعویض کنیم؟

همانطور که در قسمت حداقل تعداد خرید جهت راهنمای خرید عمده کفش توضیح داده شد در تولیدی ها کفش براساس قالب های سری شده که سایز بندی های مشخص دارند تولید می شوند. تیلور می گوید: “اگر آستر با شکل طبیعی پای شما مطابقت ندارد ، احتمالاً پشتیبانی مناسب را ارائه نمی دهد.” دوم ، مطمئن شوید که کفش های شما خیلی بزرگ یا خیلی کوچک نیستند. کفش ورزش هایی مانند تنیس و بسکتبال به دلیل نحوه حرکت در آن ها لژ بیشتری در قسمت جلویی دارند و به همین دلیل کفش های ورزشی برای پیاده روی طولانی مناسب نیستند.