راهنمای خرید کفش

افرادی که دارای قوس صاف هستند به کفشی با ثبات و پشتیبانی بیشتر نیاز دارند. زیرا کفشی که با سایز پاهای شما تناسب نداشته باشد به هیچ عنوان به درد شما نخواهد خورد. این مهم است زیرا هنگام دویدن پاهای شما نیز متورم می شوند ، بنابراین باید کفش هایی بخرید که در هنگام بزرگ شدن پاها راحت باشند. بعد از ساعت 4 بعد از ظهر برای خرید خود برنامه ریزی کنید ، زیرا بعد از این زمان پاهای شما بیشتر متورم نمی شود. با این حال ، طول و عرض پای فرد به مرور زمان تغییر می کند (به دلیل مواردی مانند بارداری و افتادن قوس). انتخاب کفش مناسب ارتباط کمی با برند و بیشتر با تناسب اندام فرد دارد. از جمله سوالاتی که برای آن دسته از افرادی که قصد راه اندازی فروشگاه کفش را دارند و به تازگی می خواهند وارد حوزه کفش فروشی بشوند حاشیه سود هر کفش است که در واقع چه قیمتی برای جنس خریداری شده خود لحاظ کنند بهتر است.

در نتیجه ، کفش های شما تقریباً هر شش ماه یکبار باید تعویض شود (برای دوندگان معمولی). اطمینان از داشتن فضای کافی برای انگشتان پا یکی از مهمترین مواردی است که باید در یک جفت کفش دویدن جدید به دنبال آن باشید. آماده باشید تا کمی پول خرج کنید. همچنین باید از این تصور بپرهیزید که یک کفش با “ویژگی های خاص” به شما کمک می کند تا بیشتر ، سریعتر یا بهتر بدوید. همچنین در مورد تعداد جفت هایی که سعی می کنید از محدودیت خودداری کنید. قسمت بالایی کفش باید در قسمت پشت شما احساس امنیت کند ، اما به هیچ وجه نباید احساس ناراحتی یا تنگی داشته باشد. هنگام خرید کفش ورزشی حتماً شرایط جسمانی خود را در نظر بگیرید. پنجه کفش باید سخت و محکم باشد تا از انگشتان پا محافظت کند به همین دلیل با یک پای خود چند ضربه به دیوار بزنید.

بنابراین باید در هنگام خرید از برند و نوع متریال استفاده شده در آن اطلاع داشته باشید، که بتوانید میانگین عمر کفش را تخمین بزنید. کف پای صاف انعطاف پذیری بیشتری را ارائه می دهد ، بنابراین شما به کفش هایی نیاز دارید که حرکت شما را کنترل کنند. بسیاری از فروشگاه های تخصصی در حال اجرا به باشگاه های دویدن یا پیست محلی تخفیف می دهند ، بنابراین فراموش نکنید که قبل از پرداخت بپرسید! علاوه بر این ، مهم است که به خاطر داشته باشید که اندازه در مارک های مختلف به دلیل طراحی و مواد استفاده شده می تواند متفاوت باشد. ازآنجاکه این زمین بسیار سطحی و کمعمق است، بیشتر شبیه فرشی است که روی بتن یا شن انداخته باشید. سلامتی یکی از مهمترین جنبه های زندگی هر کسی است، ما برای حفظ سلامتی از خوردن غذا های چرب خودداری می کنیم و در کنار رژیم های غذای خوب ورزش را هم جز برنامه خود قرار می دهیم.

که دانستن انواع مختلف آنها به ما کمک میکند تا مناسبترین انتخاب را برای خرید کفش مجلسی داشته باشیم. اشتباه سوم، خریدن کفش بسیار کوچک است. این نوع پوتین کاملا دور مچ پای شما را میگیرند و محافظت بهتری برای سنگها و تکههای کوچک بیرونزده از صخرهها هستند. دویدن با کفش های خیلی کوچک می تواند منجر به ایجاد تاول و سیاه شدن ناخن های پا شود ، که اصلا خوشایند نیست. نقطه ای که کفش خم می شود و چین می خورد (اگر اصلا خم شود) نقطه خمش است. کفی کفش قابلیت ارتجاعی دارد به این صورت که نرم است و باعث کاهش فشار به ستون فقرات و اجزای پا میشود.از ویژگیهای زیره کفش میتوان به قابلیت گردش هوا و مقاومت در برابر سایش اشاره کرد. شما می توانید نقطه خم شدن کفش را با نگه داشتن آن روی پاشنه و فشار دادن انگشت کفش روی زمین چک کنید.