راهنمای خرید کفش کوهنوردی و نگهداری از آن

البته علی رغم وجود تنوع زیاد رنگبندی شلوارهای اسلش، عموماً رنگهای مشکی، طوسی و سرمهای آن پرطرفدار هستند زیرا به خوبی با سایر طیفها هماهنگ میشوند. هودی را میتوان با مدلهای مختلفی از شلوارهای اسپرت مثل جین، ست کرد اما ترکیب آن با طرح اسلش، جلوه منحصر به فردی دارد. طبیعتاً شلوار دوخته شده در این حالت تطابق کاملتری با بدن دارد زیرا خیاط پیش از آغاز فرایند دوخت، تمام ابعاد مورد نیاز را اندازهگیری میکند. بسیاری از آقایان برای خرید شلوار کلاسیک ترجیح میدهند تا ابتدا پارچه مورد نظرشان را خریداری نموده و سپس آن را نزد خیاط ببرند. شلوار پارچهای برای آقایان خوش پوش و کسانی که به طور حرفهای از سبکهای کلاسیک پیروی میکنند، یکی از مهمترین اجزای استایل است.

تا به حال در بین انواع مدل های شلوار مردانه معرفی شده، صرفاً طرحهای اسپرت و نیمه رسمی مورد بحث قرار گرفتند و اشارهای به طرحهای کلاسیک و رسمی نشد. و بتواند فشار های وارد شده را دفع کند. برند آدیداس در سال 1948 توسط شخصی به نام adolf dassler ایجاد شد و این برند در دنیا حرف اول را می زند. برای این کار فرچه مخصوص را بردارید و با حرکات کوتاه و محکم تمام کفش را از کثیفی و گرد و خاکی که روی آن نشسته است. قیمت کفش مناسب پیاده روی نیز از مواردی است که باید به آن توجه داشت، برندهای معروف هزینه ی بیشتری دارند اما در این مورد هزینه کردن، کاملا اقتصادی است زیرا آسیب های ناشی از پیاده روی را به حداقل میزان خود می رساند. و نکته آخر اینکه اگه می خواهید تیپ رسمی شما کامل شود بهتر است به سراغ کفش های مجلسی بند دار بروید.

لی زاپ دار را میتوان با تیشرت اسپرت، کفش کتانی و پیراهن اسپرت ست نمود. اگر قصد استفاده از کفش های ورنی را دارید پیشنهاد می کنیم کمربند ست آن را نیز تهیه کرده و آن ها را با هم ترکیب کنید. های حساس پا به وجود می آید. نکته مهمی که در هنگام خرید کفش های پیاده روی وجود دارد، این است که در ابتدا کفش را بپوشید و پنجه آن را به سمت زمین فشار دهید، این کار موجب خواهد شد تا بهتر متوجه شوید که کفش مورد انتخاب شما، برای پیاده روی مناسبتر است یا دویدن. این کفش ورزشی دارای ویژگی های از قبیل قابلیت گردش هوا، مقاوم در برابر سایش، مناسب برای فعالیت های ورزشی و روزمره و … بهتر است در البسه این دسته از بیماران، از دکمه و قلاب کمتر استفاده شده باشد تا فشار حاصل از آن باعث آسیب رساندن به پوست نشود.

انتخاب هردو جز از یک رنگ، منعی ندارد اما معمولاً توصیه میشود که از رنگهای مکمل استفاده نمایید. قبل از خرید توصیه ی ما به شما این است که حتما اطلاعات خودر را در این باره افزوده و بدانید که به چه نوع کفش نیار دارید و چه نوع کفشی برای شما مناسب است . ببینید اگر قابل تعمیر است باید تعمیر گردد در غیر این صورت کفش را تعویض کنید. این شلوار با به خوبی با لباسهای دیگر ست میگرد و ترکیبهای جذابی را خلق میکند که در ادامه بعضی از آنها را معرفی میکنیم. برخی از کاپشنهای اسپرت و کژوال مثل کاپشن خلبانی، به خوبی با طرح اسلش ست میشوند و هماهنگی بین این ست به حدی است که حتی از آن میتوانید برای گرفتن عکسهای خاص در آتلیه نیز استفاده کنید. این طرح، به صورت کاملاً چسب در پاها قرار میگیرد و پارچه مورد استفاده برای دوخت آن نیز کاملاً کشی است.