راهنمای خرید کفش پیاده روی

بنابراین باید قبل از رفتن به مغازه نوع کفش را در نظر گرفت و جورابی که قرار است با کفش مورد نظر ، پوشیده شود را پا کرد و ناخن های پا را کوتاه کرد. اگرچه خرید کفش شخصی است و ممکن است موارد دلخواه شما با شخص دیگری متفاوت باشد ،سایت مجله آفتابگردان این امکان را به شما میدهد تا در یافتن کفش مناسب به شما یاری رساند . در راهنمای خرید کفش پیاده روی نکات و موارد مختلفی مطرح می شود که بایستی به آنها توجه نمود. اگر کف پای شما صاف است یا قوس آن بسیار زیاد است باید کفشی خریداری کنید که به خوبی کف پای شما را پوشش داده و یا در صورت صاف بودن آن، دارای کفی طبی باشد. کارشناسان میگویند اگرچه ارزیابی متناسب بودن یک جفت کفش با پوشیدن و ایستادن در آن در جوراب هایی که معمولا می پوشید ، مهم است ، اما شما باید فعالیت خاصی را که برای آنها خریداری کرده اید نیز انجام دهید.

دومین عامل مهم در خرید کفش فوتسال، میزان انعطاف پذیری آن می باشد، اهمیت آن در زمان دویدن و میزان خم شدن آن برای جلوگیری از ورود فشار به پنجه پا و آسیب های تاندون و ساق پا مشخص می شود. بهعنوان مثال بهتر است تا جای امکان کفشهای برندهای معتبر را انتخاب کنید، اما درعینحال اگر به حفاظت از محیطزیست اهمیت میدهید از برندهایی که قواعد زیستمحیطی را رعایت نمیکنند خرید نکنید و یا کفشهای چرمی نپوشید. تک تک کفش ها به طور متفاوتی طراحی می شوند و احساسات مختلفی دارند. بین مدل کفش و شلوار رابطه مستقیمی وجود دارد یعنی مدل برخی کفش ها به گونه ای است که با برخی شلوارها سنخیت ندارند به عنوان مثال شلوارهای کتان یا لی جذب با کفش های مجلسی نوک تیز هیچ سنخیتی ندارد پس به این موضوع توجه داشته باشید.

وقتی به سنی رسیدید که دیگر رشدتان متوقف شده است، بعد اگر تمایل داشتید، کفش فوتبال فوتبال گرانقیمت بخرید. به گفته کارشناسان ، هر کفش مخصوص ورزشی که خرید می کنید باید از انگشت شست تا نوک کفش تقریبا ۱سانتی متر فضا داشته باشد (اگر کفشی بزرگتر از کف پا داشته باشید ، مطمئن شوید که اندازه آن را با توجه به بزرگترین پای خود اندازه کنید) هنگام انجام فعالیت خود نباید هیچ نقطه فشاری را احساس کنید. و موارد گوناگون دیگر که در ادامه به آن ها می پردازیم. پس فراموش نکنید که پاها قلب دوم شما هستند و باید به آن ها اهمیت خاص و ویژه ای بدهید.

توجه به این ویژگی ها باعث می شود تا بتوان با صرفه جویی در وقت و هزینه کفش مناسب را خریداری نمود. کفش مناسب زمین های ناهموار دارای پنجه پهن بوده و پایداری بیشتری نسبت به سایر انواع مدل های کفش دارد. درنتیجه با انتخاب کفشهای مشکی آزادی بیشتری در انتخاب لباس و اکسسوریها خواهید داشت. در بعضی انواع مدلهای کفش این قسمت را بیرون کفش کار میکنند (بهجای آنکه داخل قسمت انتهایی کار بگذارند) و در برخی مدلها هم بهکلی از استفاده از آن صرفنظر میکنند، با این هدف که آزادی عمل بیشتری هنگام حرکتکردن داشته باشید. بیشتر مردم در انتخاب کفش به زیبایی و رنگ و طرح آن دقت میکنند نه به فاکتورهای استاندارد آن و این باعث آزارهای درازمدت در آنها میشود. سه ویژگی اصلی یک کفش استاندارد، جنس خوب، قالب، پنجه و پاشنه استاندارد هستند.