راهنمای خرید کفش ورزشی و کفش پیاده روی

حرکت چرخشی به پا کمک می کند تا ضربه هر مرحله ای را که در غیر این صورت از طریق مفاصل به ستون فقرات شما ارسال می شود ، جذب کند. فرقی نمیکند برای تفریح میدوید یا برای یک ماراتن تمرین میکنید، کفش های مخصوص دویدن پایه و اساس مناسبی را برای کل بدن شما فراهم میکنند، میتوانند به جلوگیری از آسیب دیدگی کمک کنند و طی کردن کیلومترها لذتبخشتر شوند. شما باید کفشهای مخصوص دویدن خود را با تجزیه و تحلیل دفعات جلسات دویدن، شدت جلسه دویدن، ساختار پاها (پهن یا باریک) و نوع سطح تمرین خود انتخاب کنید. در میان ویژگی های بارز کفش های اسپورت، وزن مناسب کفش شاخص مهمی است که حتما باید به آن دقت شود. علاوه بر آن به رنگ کفش نیز توجه کنید و رنگی را که در تصویر میبینید با رنگی که روی سایت نوشته شده مقایسه کنید تا ایده درستی در مورد رنگ کفشی که خریداری میکنید داشته باشد، شاید نور به کار رفته در عکس کمی شما را به اشتباه بیاندازد.

به این ترتیب از خدمات پس از فروش و گارانتی یک محصول اصل نیز استفاده میکنیدو البته همزمان با تمام نمایندگیهای همان برند میتوانید از تخفیفهای فصلی و میان فصل استفاده کنید. همانطوری که بعد از ورزش بدن به اصطلاح ورزشکاران دم میکند و حجم بیشتری میگیرد، پاها نیز بعد از فعالیتهای ورزشی به دلیل افزایش گردش خون متورم میشوند. زیرا در پایان روز بخاطر فعالیت زیاد یا سرپا ماندن زیاد پاها کمی متورم میشوند و ممکن است این موضوع شما را در انتخاب سایز دچار اشتباه کند. این کفشها برای مسیرهایی که نه خیلی سنگین و نه خیلی سبک هستند پیشنهاد میشوند.

در نهایت، یک جفت کفش دویدن مردانه یا زنانه مناسب از همان ابتدا تفاوت را نشان خواهد دارد و سبک دویدن شما را تکمیل می کند. در برابر خراش و آب مقاوم است و انعطاف پذیری کمی دارد. این نوع کفش فوق العاده است ولی اگر تا به حال سعی کرده باشید باهاشون از جاده خارج بشید احتمالا متوجه شدید که کنترل خیلی کمی دارند. این نکته را هم در نظر بگیرید که هیچگاه اندازه دو پایتان با یکدیگر یکسان نیست پس بهتر است بر اساس اندازه پای راست که احتمالا کمی از پای چپ بزرگتر است سایز کفش را محاسبه کنید. شاید در نگاه اول کفشهای رانینگ هم مثل دیگر اسنیکرزها و کفشهای اسپرت به نظر برسند؛ اما درواقع تفاوتهای مهمی میان این کفشها وجود دارد.

امروزه ده ها مارک کفش مخصوص دویدن در بازار وجود دارد. آیا میشه کفش مخصوص دویدن زنانه را بصورت آنلاین خریداری کنیم؟ بله ، شما می توانید کفش های مخصوص زنانه را بصورت آنلاین خریداری کنید ، زیرا کفش های زنانه و مردانه تقریباً یکسان هستند فقط ساختار متفاوت است. یکی از مزایای دیگر خرید اینترنتی کفش این است که شما در یک فروشگاه اینترنتی کفش و لباس میتوانید رنگ بندیهای کامل یک جنس را مشاهده کنید و جدیدترین کلکسیونهای کفش مردانه و زنانه، کفش مجلسی و همچنین بچگانه را با صرف کوتاهترین زمان ببینید و به سادگی خرید کنید، اما چطور اینترنتی کفش بخرید و کدام بوت را انتخاب کنید؟ در خرید نیم بوت مردانه مانند خرید دیگر کفش ها باید دقت داشته باشید که کفش نوک پای شما را نزند و به انگشتان فشار وارد نکند همیشه در داخل مغازه چند قدم با کفش راه بروید تا از راحت بودن یا نبودن آن اطمینان حاصل کنید.