راهنمای خرید کفش ورزشی : آموزش خرید کفش مخصوص دویدن

راهنمای سایز کفش را باید به خوبی در ذهن داشت و بعد از پوشیدن کفش، به جز راحتی انگشتان، بتوان یک انگشت را بدون فشار خاصی، به پشت کفش وارد کرد. با وجود تنوع بسیار زیاد کفش های ورزشی انتخاب کفش مناسب کمی دشوار است و با اینکه کفش های مخصوص هر رشته به صورت تخصصی تولید می شوند اما بسیاری از افراد بدون اطلاع از ویژگی های یک کفش فوتسال خوب اقدام به خرید می کنند. همچنین از مواد اولیه بسیار مرغوب در ساخت زیره کفش فوتسال استفاده می شود تا به مرور زمان ساییده نشود و خاصیت لغزندگی نداشته باشد. برای اینکه از کیفیت و یا تکنولوژیهای به کار رفته در کفش و جنس رویه، زیره و کفی کفش یا بوتی که انتخاب کردهاید مطمئن شوید، سراغ جزییاتی که روی سایت فروشگاه اینترنتی نوشته شده است، بروید.

بنابراین یک فروشگاه اینترنتی را انتخاب کنید که تصاویر با کیفیت بالا دارد تا بتوانید تمام جزییات را از روی عکس کفش مشاهده کنید و تا جای لازم روی عکس زوم کنید. راهنمای خرید کفش : یک راه خوب برای خرید کفش خوب این است که جای پای خود را همراهتان به کفاشی ببرید و کفشی را قصد خرید آن را دارید روی جای پای خود گذاشته و اندازه بگیرید؛ اگر قالب کفش از سایز جای پای شما بلندتر ، کوتاه تر یا باریک تر بود، به هیچ وجه آن کفش را حتی امتحان هم نکنید. حتما راهنمای سایز روی سایت را برای مدل بوت یا کفشی که میخواهید بخرید، چک کنید. اگرچه عکس میتواند در انتخاب مدل و خرید کفش به شما کمک کند، اما عکس همه چیز را نشان نمیدهد. البته برخی از مدل های کفش مخصوص خانم ها وجود دارد که مناسب تر و کاربردی تر برای شرایط مختلف است و سبک های خاصی از کفش ها بیشتر از سایزهای دیگر متناسب با شرایط خاص یا لباس های خاص هستند.

از ترفندها خودداری کنید. اولین نکته در خرید اینترنتی کفش این است که یک فروشگاه اینترنتی قابل اعتماد را پیدا کنید که نمایندگی رسمی برندهایی را که میفروشد، داشته باشد. البته همه سایتها جزییات کاملی ممکن است به شما ندهند بنابراین یک سایت خرید اینترنتی را انتخاب کنید که تا جای ممکن اطالاعات دقیقتر و قابل اطمینانتری به شما داده باشد. خرید کردن در این ساعات باعث میشود، شما بهترین سایز را برای پای خود انتخاب کنید. هنگام خرید کفش، همان جنس جورابی را بپوشید که در زمان استفاده از آن کفش، خواهید پوشید؛ زیرا امتحان کردن کفش با جوراب نامناسب باعث انتخاب کفش تنگ و یا گشاد خواهد شد. در کل شما باید قبل از این که کفش های خود را انتخاب کنید، قیمتی حدودی را برای آن ها در نظر بگیرید و در هنگام انتخاب کردن به کفش هایی نگاه کنید، که در رنج قیمت هزینه در نظر گرفته شما قرار بگیرند.

یکی از مزایای دیگر خرید اینترنتی کفش این است که شما در یک فروشگاه اینترنتی کفش و لباس میتوانید رنگ بندیهای کامل یک جنس را مشاهده کنید و جدیدترین کلکسیونهای کفش مردانه و زنانه، کفش مجلسی و همچنین بچگانه را با صرف کوتاهترین زمان ببینید و به سادگی خرید کنید، اما چطور اینترنتی کفش بخرید و کدام بوت را انتخاب کنید؟ برخی از بهترین مارک ها بروکس، اسیکس، آدیداس ، نیوبالانس ، نایکی و ریباک هستند. بهترین مارک های کفش مخصوص دویدن کدامند؟ امروزه ده ها مارک کفش مخصوص دویدن در بازار وجود دارد. یکی از برند های مشهور ایتالیای برند کره ای – ایتالیایی است که در سال 1911 تاسیس شده است. ممکن است ظاهر کفش به نظر شما شدیدا جذاب برسد اما از نظر کیفیت ساخت، الزاما چنین نیست. کفش ها بعد از مدت زمانی کیفیت و کارای خود را از دست می دهند اما این که این زمان طولانی باشد یا کم بستگی به میزان فعالیت و جنس کفش شما دارد پس بر اساس میزان فعالیت بدنی خود اقدام به خرید محصول مناسب نمایید(کفش های با قیمت متوسط در حالت ایده تا 6 ماه کیفیت و کارای لازم را دارند البته این عدد تقریبی است).