راهنمای خرید کفش مردانه

بهتر است هنگام خرید شلوار مردانه، از انواع پارچه ترکیب با کش بافت استفاده کنید. بهتر است به محض اینکه کفش را تحویل گرفتید و پیش از آنکه هیچکدام از لیبلهای کفش را از آن جدا کنید یک بار آن را داخل پایتان امتحان کنید تا از مناسب بودن سایز و فرم آن مطمئن شوید. در ذهن داشته باشید که به صورت کلی، کفش ها نهایتا ۵۰۰ تا ۸۰۰ کیلومتر عمر دارند! تنوع طرح و شکل در این لباس، بسیار زیاد است و بسته به سلیقه و شرایط میتوان از هرکدام استفاده نمود. اما در هرکدام باید هماهنگی کامل میان شلوار و سایر لباسها وجود داشته باشد. به طور مثال اگر قصد رفتن به مهمانی دوستانه را دارید، شلوار جین یا کتان گزینهای مناسب است که براساس سلیقه میتوان هرکدام را انتخاب کرد. راه رفتن با کفشهایی که این لایه را ندارند سخت و خطرناک است. شلوارهای اسلش و بگی برای فعالیتهای ورزشی و رفتن به طبیعت، گزینههای مطلوبی محسوب میگردند.

این ترکیب، جلوه ظاهری بسیار مطلوبی دارد. کفش کوهپیمایی Trekking: این مدل از کفشها پاشنههای متوسط و بلند دارند و برای کوهپیماییهای روزانه یا سفرهای کوتاه کوهنوردی با بارهای سبک در نظر گرفته میشوند. اگر کف پای شما صاف است یا قوس آن بسیار زیاد است باید کفشی خریداری کنید که به خوبی کف پای شما را پوشش داده و یا در صورت صاف بودن آن، دارای کفی طبی باشد. دقت داشته باشید که شلوار جزو اجزای اصلی هر استایل محسوب می شود و آشنایی با مدل های آن، شرایط را برای انتخاب بهترین مدل و ساخت استایل های زیبا فراهم می آورد.

شما میتوانید برای هر محیط و استایلی که مدنظر دارید، شلوار مناسبی را انتخاب کنید. با این حال مواردی را برای اینکه بتوان کفش مناسبی از بازار کفش ایمنی تهیه کرد در زیر ذکر می کنیم. شلوارهای پارچهای کلاسیک نیز عموماً در مجالس اداری و محافل رسمی مورد استفاده قرار میگیرند. شلوارهای اسپرت همانگونه که از نامشان پیدا است، در تیپهای کژوال و غیررسمی مورد استفاده قرار میگیرند. زیرا در صنعت تولید کفش برای کاهش وزنِ کالج، از موادی برای تولید کف کفش استفاده شده است که ضخامت و انعطافپذیری لازم را ندارد. مطمئناً شما باید مچ پا و به طور کلی ثبات خود را تمرین دهید ، اما احتمالاً باید به دنبال کفش پایداری نیز باشید. در زمان استفاده هریک از مدلهای شلوار، باید نسبت به هماهنگی آن با سایر لباسها و اکسسوریها توجه داشت. دمپا در شلوار کتان، میتواند به صورت کشی، پاکتی و ساده باشد که انتخاب و خرید هریک از آنها کاملاً به سلیقه هرکس ربط دارد.

مهم نیست که آنها هنوز خوب به نظر برسند ، اگر ساپورت فرسوده شده باشد ، شما در معرض خطر بیشتری برای مجروح شدن هستید. بوتها کفشهایی هستند که قسمت بیشتری از پا را میپوشانند و برای فصل سرما مناسب هستند. حتما سایز مناسب برای پا انتخاب کنید کفشی که اندازه پای شما نباشد هیچ ارزش ندارد. به طور مثال نمیتوانید شلوار جین را با پیراهن کلاسیک ست نمایید، زیرا هیچ هماهنگی و تناسبی با هم ندارند. برخی از رنگهای کلاسیک مثل مشکی و سرمهای هیچگاه از مد خارج نمیشوند و از طرفی هماهنگی بسیار خوبی با لباسهای دیگر دارند. شلوار کتان جزو گزینههای کلاسیک و نیمهرسمی قرار میگیرد که هم برای تیپ روزمره و هم مهمانی، مناسب است. وجود زیره تزیق شده از جنس پی یو (PU) از دیگر مشخصههای این محصول محسوب میشود که باعث نرمی و راحتی آن شده است.