راهنمای خرید کفش مردانه

توجه به اینکه مثلا کفی کفش استاندارد باشد، وزنش سبک باشد و به خوبی پاهایتان را در خودش جا دهد، برای سلامتی پاها و راحتی آنها بسیار مهم است. فرم پای افراد مختلف با یکدیگر متفاوت است پس باید قالب کفش با آن همخوانی داشته باشد و صرفا در نظر گرفتن سایز طولی پا کار درستی نیست ضمن اینکه برخلاف ادعای بسیاری از فروشندگان و تصور عمومی کفش جا باز نمیکند، پس کفش تنگ را به امید گشاد شدن نخرید. کفشی که اندازه پای شما نباشد هیچ ارزشی ندارد پس واضح است که مهمترین گام برای خرید کفش مردانه پیدا کردن سایز پای شما است. پس اگر علاقه دارید یک کفش مناسب داشته باشید با راهنمای خرید کفش سلام نو همراه باشید. بهتر است بدانید که کفش مخصوص برای سگها میتواند از سر خوردن و یا زخم شدن کف پای سگ شما جلوگیری نماید؛ ما در این مطلب به راهنمای خرید کفش سگ پرداخته ایم پس اگر شما نیز جزو دسته افرادی هستید که قصد خرید کفش مناسب سگ خود را دارید در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

در روزهای بارانی که سطح کوه پر از گل و لای می شود و سنگها لغزندهترند و قصد دارید مسافتی طولانیتر طی کنید،پوتین ساق متوسط گزینه مناسبی برای انتخاب است. اگر دنبای کفش طبی هم هستید به سراق کفشهای ساق دار یا نیم ساق بروید که کفی طبی را بهتر حفظ میکنند. گام چهارم، پولیش زدن کفش: در این مرحله شما باید از واکس کرمی استفاده کنید، بیشتر افراد تصور میکنند واکس کرمی برای براق کردن کفش است اما در واقع این واکس یک مرحله از مراحل کلی واکس زدن است و استفاده از آن باعث تقویت بافت چرم و آماده شدن آن برای جذب واکس اصلی میشود.

ممکن است در یک مهمانی ساده اتفاقی برای شما نیافتد، اما بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی، کفش پاشنه بلند باعث کمردرد، پادرد، انحراف کمر، انحراف شست پا و بیرون زدن استخوان کناری پا خواهد شد. شما شاید بتوانید یک شلوار، پیراهن یا تیشرت غیر استاندارد ولی زیبا را بپوشید و اتفاقی هم نیافتد ولی یک کفش غیر استاندارد قطعا به شما آسیب میزند برای همین تاکید بیشتر ما در راهنمای خرید کفش این است که چطور یک کفش استاندارد بخریم. نکته مهم دیگر در راهنمای خرید کفش این است که قید خرید کفش پاشنه بلند را بزنید چون فشار را روی پا افزایش میدهد. بعد از مدتی احساس درد شدید در انگشتان و سینه پا ایجاد میشود که با گذاشتن پاشنه پا روی زمین، این فشار قطع میشود.

• کف پای پهن: در این نوع کف پا خیلی کم قوس وجود دارد و اغلب پاشنه ی پا، تحت فشار شدید قرار می گیرد. هرچه قطر یک پاشنه کمتر باشد، آسیب که به میانه پا وارد می شود، بیشتر خواهد بود. ۶- از به پا کردن کفشهای پاشنه بلند به مدت طولانی خودداری کنید. وقتی شما کفش پاشنه بلند می پوشید، کمر برای جبران فشار وارد شده به پاها، قوس زیادی به خود می گیرد و از حالت طبیعی خارج می شود. ولی به همان میزان، خاصیت ضد آب بودن این کفشها پایین میآید. این افراد با اندازه گیری پای شما و بررسی فعالیت انجام شده، مناسب ترین کفش را به شما پیشنهاد می دهند تا از ایجاد آسیب و درد احتمالی جلوگیری شود. این کفشها برای مسیرهایی که نه خیلی سنگین و نه خیلی سبک هستند پیشنهاد میشوند.