راهنمای خرید کفش مردانه – کفش نادر

پوشیدن کفش نامناسب، تنگ و پاشنه بلند فقط به پاها آسیب نمیرساند، بلکه به زانو، کمر، استخوانهای ستون فقرات و لگن هم آسیب وارد می کند. مثلا اگر شما همیشه از جورابهایی که کلفتتر و ضخیمتر هستند استفاده میکنید باید هنگام خرید کفش نیز با چنین جورابی آن را تست کنید، تا بعدا مشکلی در سایز کفش نداشته باشید. در بعضی انواع مدلهای کفش رانینگ سعی میشود این قسمت تاحدامکان ضخیمتر درست شود. کفش جدای از زیبایی باید با دوام و راحت هم باشد. یکی از اشتباههای رایج میان افراد خرید کفش رانینگ باتوجهبه ظاهر آن است. اینگونه در انتخاب کفش ورزشی مناسب راحتتر خواهید بود. آنها معمولاً دارای پاشنههای کوتاه یا متوسط هستند و نسبت به کفش های پاشنه باریک ثبات بیشتری دارند و پاشنه پاها در آنها راحتتر است. سایت خرید آنلاین کفش و پوشاک زنانه بُرنُس مد مدل های مختلف کفش زنانه شامل کفش رسمی،کفش اداری، کفش مجلسی زنانه و مهمانی، و کفش شیک راحتی و صندل را مطابق انواع سلیقه ها، در معرض خرید آنلاین گذاشته است.

امروزه بیشتر برندهای تولید و عرضه کفش، مثل اسکیچرز، بیش از هر زمانی سعی دارند این دو قسمت را در کفشهایشان بهنوعی طراحی کنند که برای فرمها و حالتهای مختلف پاها مناسب باشند. وظیفه آن، محکم نگهداشتن کفش دور پاشنه پا و جلوگیری از درآمدن آن هنگام پیاده روی و دویدن است. در طول روز و داشتن فعالیت، پا در کفش ورم میکند و بعد از ظهرها به بیشترین اندازهٔ خود میرسد. ۹- در اغلب افراد سایز یکی از پاهایشان با پای دیگر متفاوت میباشد. اگر خرید اینترتی کفش انجام میدهید، حتماً قبل از خرید راهنمای انتخاب سایز مناسب آن فروشگاه یا برند را مطالعه کنید. رویه کفش تمام قسمتی است که روی کفی دوخته میشود. البته کفشهایی هم هستند که برای تمام اندامها کاربرد دارند. برای این کار فرچه مخصوص را بردارید و با حرکات کوتاه و محکم تمام کفش را از کثیفی و گرد و خاکی که روی آن نشسته است.

اگر کمر درد دارید، دیابت دارید و یا باردار هستید، حتماً به فروشنده بگویید تا کفش ورزشی مناسب با شرایط شما را بهتان پیشنهاد دهد. ۱۵- عوارض پوشیدن کفشهای تنگ شامل: پینه پا، میخچه، دردهای مفاصل، درد زانوها و پاشنه پا و خستگی زودرس میباشد. از پاشنه پا شروع میکنیم. پس از این کار لازم است که بیست دقیقه صبر کنید تا نرم کننده کاملا روی چرم اثر کند، سپس سراغ گام بعدی بروید. در زمین های نرم، کفشی با کف نرم تر بپوشید که قابلیت چسبندگی بهتر را فراهم کند. کفی میانی کفش در بهترین حالت باید نه خیلی نرم باشد و نه خیلی سفت. در زمین های سخت، داشتن کفش با آج مناسب به شما برای ثبات و جلوگیری از آسیب کمک می کند. کسانی که به ظاهر کفش، در مقایسه با راحتی و موارد مهمتر دیگر، اهمیت بیشتری میدهند، معمولا پس از چند ماه به مشکل برمیخورند و پشیمان میشوند.

در هنگام خرید کفش، باید به این نکته دقت کرد که کف زیره نباید صاف باشد، بلکه باید آج دار بوده تا از لیز خوردن جلوگیری کند. برای مثال کفش های مخصوص پیاده روی باید پس از 70 کیلومتر استفاده از آن تعویض شود. این را هم در نظر داشته باشید سایزی که شما با آن کفش نایک خریدهاید با سایزی که میخواهید کفش آدیداس بخرید، متفاوت است. قسمت انگشتان پا زمانی برای شما مناسب است که بتوانید در آن انگشتانتان را هم ازلحاظ طولی و هم ازلحاظ عرضی راحت حرکت دهید و باز کنید. هنگام دویدن دقت کنید و ببینید چه احساسی از پوشیدن کفشهایتان دارید. انتخاب قطر باید مناسب باشد و قطر بیش از حد نیز معایب جبران ناپذیری را به ستون فقرات و مچ پا وارد می کند. این نوع پوتین کاملا دور مچ پای شما را میگیرند و محافظت بهتری برای سنگها و تکههای کوچک بیرونزده از صخرهها هستند.