راهنمای خرید کفش مردانه – کفش نادر

و حتی چه مدل کفش مجلسی زنانه ای برای چه اندامی مناسب است؟ این کفش برای اغلب فرم پاها مناسب است اما با توجه به ویژگیهای یک کفش استاندارد، کالج استاندارد نیست. سعی کنید اولویت خود را در خرید کفش به استاندارد بودن بدهید نه به زیبایی! انتخاب کفش نه تنها روی پاهای شما بلکه بر کل بدن شما تأثیر می گذارد. باوجوداین برخی افراد در انتخاب کفش فقط به زیبا بودن طرح و رنگ آن توجه میکنند و نه به استاندارد بودن آن. در زیر به برخی از ویژگیهای یک کفش استاندارد اشاره شده است. پس تعجب نخواهیم کرد اگر به سرعت دوباره مد شوند.

سوماً اگر شما فرم خاصی برای محل کارتان استفاده میکنید باید با آن فرم، قابلیت ست شدن داشته باشد. اندازه پاشنه بهطور متعادل باید 1/5 تا حداکثر 2/5 سانتیمتر باشد البته نظر کارشناسان در این زمینه متفاوت است. با سیستم ثبت سفارش لکلک خیلی راحت لینک کالای مورد نظر خود را ثبت کنید. شاید خیلی از این مدلها از مد افتاده باشد، ولی باتوجه به صنعت دورهای مد، احتمال ترند شدن هر کدام از این مدلها وجود دارد. با توجه به توضیحاتی که در بالا داده شد؛ میتوان به این نتیجه رسید که حتی کفشهایی که با سایز پای فرد همخوانی دارند ممکن است برای فرم پای او مناسب نباشند. برای اطمینان از پیدا کردن یک جفت کفش که در هر زمان از روز مناسب باشد، بهتر است آنها را در زمانی که پاهای شما در بزرگترین حالت است ، امتحان کنید.

امروزه خرید اینترنتی بسیار رواج پیدا کرده است و افراد بر اساس سایز پای خود، کفش را سفارش میدهند. پاشنه استاندارد کفش بسیار مهم است. امیدواریم فرهنگ پوشیدن کفش و اطلاع رسانی در این زمینه آن قدر زیاد شود تا به جایی برسیم که در واقع کفشهای استاندارد را دوست داشته باشیم و بخریم. کفش باید انعطافپذیر باشد تا به همراه حرکات پا، خم و راست شود. آیا انتخاب کفش صرفاً بر اساس سایز پا، درست است؟ مراقب باشید که کفش را بر اساس کاربرد آن، انتخاب کنید. در ادامه به ارائه راهنمای انتخاب کفش بر اساس کاربرد آنها خواهیم پرداخت. انتخاب کفش آکسفورد برای افرادی که به دنبال پوشیدن کفش مارک با کیفیت هستند، گزینه مناسبی است. اگر به دنبال کفشی برای انجام کارهای روزمره هستید؛ کفشهای کتانی گزینههای خوبی هستند. دانستن اینکه شما باید به دنبال چه نوع کفشی بگردید بستگی به این موضوع دارد که از آن کفش در کجا قرار است استفاده نمایید.

بنابراین سعی کنید کفشی را انتخاب کنید که با آن راحت باشید. بنابراین در انتخاب کفش مناسب برای محل کار، باید دقت کافی به خرج داد. هدف و مسیر شما: اگر چه که پوشیدن کفش های سنگین و گران قیمت کوهنوردی احساس امنیت بیشتری به شما میدهد اما واقعیت این است که این کفشها مناسب همه مسیرها و برنامهها نیستند. اگر از سایز پاهایتان اطمینان ندارید ما یک روش بسیار ساده برای بدست آوردن عدد سایزتان به شما معرفی میکنیم. کالج کفشی است که تخت و بدون بند است و پاشنه بسیار کوتاهی دارد. در سال اخیر نیز بسیار ترند شده است.