راهنمای خرید کفش فوتسال 👟 : نکات مهم در انتخاب بهترین کفش فوتسال

از پاشنه پا شروع میکنیم. بطور کلی اندازه کفش باید به گونه ای باشد که طی ساعات طولانی کوهپیمایی فشاری به پا وارد نکند. گام دوم، تمیز کردن: در این مرحله شما باید کفشهای خود را تمیز کنید، تمیز کردن کفشها قبل از واکس زدن اهمیت زیادی دارد چون اگر کثیفی و آلودگی روی کفش شما وجود داشته باشد همراه با واکس به خورد کفش خواهد رفت. سعی کنید هر چند وقت یک بار قبل از بازی، کف کفش فوتسال خود را کمی مرطوب کنید. اما آیا همه افراد باید کفش فوتسال اورجینال با قیمت بالا خریداری کنند. تا هم بتوانند از جدیدترین تکنولوژی های کفش های اورجینال استفاده کنند و سطح بازی خود را ارتقا دهند و هم یک کفش با کیفیت عالی و دوام بالا داشته باشند.

این افراد کسانی هستند که در طول هفته دو سه جلسه فوتسال بازی می کنند. برای شستن کفش فوتسال از آب ولرم استفاده کنید و بگذارید بصورت طبیعی خشک شود. سپس کفش را زیر آب سرد برده و با یک برس گل و لای روی کفش را بشویید. به شما کمک می کند تا زمین را در زیر خود حس کنید. 5. از طریق جدول زیر سایز کفش خود را انتخاب کنید. پاها در اثر کارکردن و راه رفتن و یا دویدن در طی روز متورم شده و بزرگتر خواهند شد؛ بنابراین، شب کفش خود را خریداری کنید تا بعدا مشکلی با سایز کفش پیدا نکنید. با توجه به توضیحاتی که در بالا داده شد؛ میتوان به این نتیجه رسید که حتی کفشهایی که با سایز پای فرد همخوانی دارند ممکن است برای فرم پای او مناسب نباشند. زیرا ساق کوتاه هستند و در نتیجه نسبت به مدلهایی که ساق بلندتر دارند کمتر میتوانند از مچ پای شما در برابر پیچ خوردن مراقبت کنند.

زیرا ممکن است که کفش فوتسال شما دارای عمر مفید بالای دو سال باشد ولی با نگهداری غیر صحیح در کمتر از شش ماه خراب شود. خانمها در این مواقع بهتر است که از کفشهایی استفاده نمایند که پاشنههای کوتاه یا متوسطی دارند، زیرا معمولاً در این مهمانیها افراد تحرک زیادی دارند. ولی کفی کفش استاندارد با حالت آنتی شوک باعث می شود که این ضربات تا حدود زیادی گرفته شود و پای شما دیرتر خسته شود. امیدواریم فرهنگ پوشیدن کفش و اطلاع رسانی در این زمینه آن قدر زیاد شود تا به جایی برسیم که در واقع کفشهای استاندارد را دوست داشته باشیم و بخریم. پنجه یک کفش استاندارد بهگونهای است که انگشتان پا بهراحتی در آن حرکت کنند. این افراد ممکن است هر چند ماه یک بار بازی کنند و باید به دنبال خرید کفش فوتسال ارزان باشند.

توری (Lacing) : توری های سنتی بیشترین تعدیل را در تناسب ایجاد می کنند. در برخی از مدل های در قسمت رویه از جنسی استفاده می شود که دارای روزنه های بسیار ریز می باشد که باعث می شود فرآیند هوارسانی به پا انجام شود و این هوارسانی باعث می شود که ایجاد خستگی در پا دیرتر اتفاق بیفتد. قسمت کفی کفش فوتسال چند کار مهم برای شما انجام می دهد. 4. این کار را برای هر دو پا انجام دهید و عدد بزرگتر را لحاظ کنید. این مدل چرمها که حالت مخملی دارد نیز در ساخت بسیاری از کفشها به کار میرود. مطمئنا بین کسی که هر روز تمرین و بازی دارد با کسی که هفته ای یک یا دو جلسه فوتسال بازی میکند تفاوت وجود دارد. کفی (Insole) : شاید مهمترین قسمت کفش فوتسال باشد که با انتخاب درست راحتی کامل و همچنین تعادل کامل را به ارمغان می آورد.