راهنمای خرید کفش فوتسال 👟 : نکات مهم در انتخاب بهترین کفش فوتسال

این تعداد در کفش های مردانه شامل سری ۱۰ جفتی و در کفش زنانه شامل سری ۱۲ جفتی است. حداقل مقدار سفارش در خرید عمده کفش یک سری است که تعداد هر سری در کفش مرذانه و زنانه ذکر شد و این تعداد در سایز های بچه گانه بسته به مدل و تعداد قالب استفاده شده توسط تولیدی آن ۱۰ یا ۱۲ جفتی است. به عبارت دیگر در خرید عمده کفش سایزبندی مشخصی در هر سری یا کارتن وجود دارد و داخل هر کارتن یک رنگ میی باشد یا بهتر بگوییم هر کارتن شامل یک مدل در یک رنگ اما در سایز بندی های مختلف و مشخص است. اگر قرار است کفش برای شغل های ایمنی به کار برده شود باید از کفش ایمنی استفاده شود و برای پوشیدن در مهمانی ها از کفش های مجلسی و برای مدرسه و دانشگاه باید کفش راحتی استفاده و خریداری شود و اگر هم خریدار بیماری خاصی داشته باشد از قبیل دیابت و کمر درد و …

برخی از دوندگان برای راحتی بیشتر کف نرم را جایگزین کف سفت می کنند. اگر از سایز پای خود مطمئن هستید میتوانید این گام را رد کنید اما اگر در این مورد تردید دارید میتوانید این اندازه گیری را در منزل انجام دهید. شماره 9 در مجموع ، دو متغیر یکسان مهم در انتخاب کفش این است که کفش به خوبی به پای شما می آید و برای عملکرد پا مناسب است. همه این موارد بستگی به انتخاب شما و نوع فعالیت ورزشی شما دارد، اما دویدن روی انگشتان پا باعث فعال شدن و تقویت تعدادی از عضلات بدن می شود و تغییر پاشنه کفش ها بدون توجه به این موضوع باعث آسیب دیدگی می شود. همانطوری که بعد از ورزش بدن به اصطلاح ورزشکاران دم میکند و حجم بیشتری میگیرد، پاها نیز بعد از فعالیتهای ورزشی به دلیل افزایش گردش خون متورم میشوند.

ورزش فوتبال فشار زیادی روی پاها اعمال می کند مخصوصا اگر روی زمین چمن مصنوعی باشد. تقویت کننده کفش (هوا ، ژل و غیره) باید به عنوان بستنی روی کیک در نظر گرفته شود. یک تئوری محاسباتی بسیار ساده میگوید که به میزان هر 500 گرم وزن اضافی که روی پاهایتان تحمل میکنید مثل این است که 2 کیلوگرم بار اضافه به کوله پشتیتان اضافه کرده باشید. آنها را در ماشین خود یا در معرض نور مستقیم خورشید در هوای گرم قرار ندهید. خرید عمده کفش از عمده فروشی بهتر است یا تولیدی؟ با توجه به سایزبندی موجود در کفش ها جهت تولید آنها از سری قالب های عرف شده در صنعت کفش استفاده می شود. شماره 15 اگر کاملاً احساس می کنید که مجبور هستید کفش های دویدن خود را بشویید ، آنها را در آب فرو نبرید.

به طور کلی ، شما نیاز به اندازه بزرگتر از اندازه کفش لباس خود دارید. برای اقدام به خرید شما باید هدف خود را دقیقا مشخص کرده باشید و بدانید که چه نوع کفشی و در چه سایزی میخواهید و این نوع کفش را از کجا میتوان تهیه کرد. در بخش پنجه، پس از بررسی مختصر بخش بیرونی و ظاهری، باید کفش را بپوشید. جهت خرید عمده کفش بایستی به چند مورد توجه کنید تا زودتر و راحت تر کفش های مورد نظر شما تامین شود. هنگام ارزیابی کفش های پیاده روی، باید از کشسانی و مقاومت آن اطمینان حاصل کنید. بزرگترین و مهمترین شهرهای عمده فروشی انواع کفش در ایران شهر تهران ( بازار بزرگ تهران )، شهر تبریز و شهر مشهد نیز هستند که برخی از شهرها هم مانند شهر قم که به صورت تخصصی در تولید صندل نقش دارد به نوع خاصی از کفش مشهور می باشند.