راهنمای خرید کفش فوتسال 👟 : نکات مهم در انتخاب بهترین کفش فوتسال

از جمله ی انها می توان به هماهنگ بودن کفش با لباس عروس و ویژگی های فردی و فیزیکی عروس خانم اشاره کرد که قطعا قد عروس خانم و اختلاف قد او با آقای داماد از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، اندازه ی پاشنه ی کفش برای عروس خانم های کوتاه قد با اختلاف قدی زیاد با آقا داماد ۷-۸ سانتی متر می باشد. هر فردی هنگام گام برداشتن، قرار گیری پایش فرق دارد. بهتره در زمان اندازه گیری پاها، ایستاده باشید. در بسیاری از افراد اندازه دو پا کمی با هم تفاوت دارند و مهم است که در هنگام خرید کفش با پای بزرگتر اندازه شود. بنابراین لازمه که کفشی رو تهیه کنید که با این تغییرات پا متناسب باشه تا بعد از گذشت چند ساعت از روز، احساس فشار بر روی پاها نداشته باشید. با توجه به نوع کار خود کفش ایمنی مناسب کار خود را تهیه کنید.

هنگام خرید کفش عروس به فصل برگزاری جشن توجه کنید، به این ترتیب اگر زمان برگزاری جشن عروسی در فصل زمستان است کفش گرم و ساق بلند تهیه کنید، یک جفت کفش مناسب دیگر نیز برای داخل آتلیه آماده نمایید. پس در هنگام خرید کفش پیاده روی فقط بر روی شکل ظاهری و یا برند خاصی توجه نداشته باشید. بنابراین اگر در انتخاب کفش به راحتی آن توجه نشود عوارض بدی را در پی خواهد داشت. بنابراین در خرید کفش روزمره مردانه به طرح زیره کفش توجه کنید. همه ما متفاوت از یکدیگر راه می رویم و می دویم، بنابراین با توجه به سبک قدم زنی خود، کفش ورزشی انتخاب کنید. زیرا همه ما می دانیم که پا قلب دوم ماست. مسلماً در این شرایط و با وجود این همه تنوع و انتخاب، خرید کفش ورزشی کمی مشکل میشود. به همین دلیل باید به دنبال کفشی باشید که، در داخل و خارج پا ثبات ایجاد کند.

بعد از پوشیدن کفش، سعی کنید انگشتان پا رو تکون بدید. متخصصان عقیده دارند که از راه های اصلی ارزیابی مناسب بودن كفش، امتحان کردن و پوشیدن آن در حین انجام فعالیت است. معمولا فروشندگانی که در این فروشگاه ها فعالیت می کنند، اطلاعات دقیق و خوبی در رابطه با کفش ها ورزشی و پیاده روی دارند و می تونن به شما در انتخاب کفش پیاده روی که از نظر اناتومیک، مناسب پاهای شما باشه رو بهتون معرفی کنند. اینکه وارد مغازه شوید و گرون ترین مدل نایکی یا آدیداس را انتخاب کنید شما را تبدیل به بهترین دونده نمی کند. برخی برندها مانند نایکی و آدیداس، درست همان کفشی را که زیره آن برای فوتبال ۱۱ نفره مناسب است با تغییراتی در زیره آن برای فوتبال ۵ نفره تولید میکنند.

پیداکردن کفش مناسب از میان برندها و مدلهای متنوع کار چندان سادهای نیست. مهم نیست که یک کفش از نظر ظاهری چقدر عالی و جذاب به نظر برسه، زیرا اگر فاکتورهای متناسب و درستی نداشته باشه، مطلوبیتی که شما از یک کفش پیاده روی در نظر دارید رو به همراه نخواهد داشت و در طول پیاده روی ممکنه با مشکلاتی مواجه بشید! این مهم است زیرا هنگام دویدن پاهای شما نیز متورم می شوند ، بنابراین باید کفش هایی بخرید که در هنگام بزرگ شدن پاها راحت باشند. در پایان روز کفش بخرید. فرقی ندارد که برای اولین بار است که شروع به دویدن می کنید یا یکی از حرفه ای های مسابقات ماراتن هستید، شما باید کفش درستی را برای پاهایتان بخرید.