راهنمای خرید کفش فوتبال؛ همه نکات مهم برای انتخاب و خرید – درجه

یکی از کفش هایی که به شدت برای سلامتی و راحتی انسان توصیه می شود، کفش طبی استاندارد است. یکی از لازمههای داشتن استایل زنانه جذاب و زیبا کفش پاشنه بلند زیبا میباشد. کفشهای پاشنه بلند جذابیت و زیبایی را بیشتر میکنند و استایل شما را زنانهتر. تا از باید و نبایدهای استایل مناسب کفش مشکی آگاه شوید. انتخاب درست اندازه کفش فاکتوری است که باید در خرید تمامی کفشها رعایت شود. در زمان خرید کفش مخصوص فوتسال می توانید پنجه پای خود را تا حد ممکن خم کنید و اگر می توانید به اندازه بدون کفش و راحت خم کنید، پس کفش مناسبی را انتخاب کردید. خرید کفش فوتسال مناسب می تواند سلامتی شما را در حین بازی و تمرین حفظ کند و از آسیب های احتمالی مخصوصا ضربه به پاها جلوگیری کند. معمولا جنس زیره کفش های ورزشی از انواع پلاستیک می باشد اما طراحی این قسمت اهمیت بسیاری دارد چرا که با داشتن طراحی قوس دار در قسمت میانی کفش، فشار کمتری به پاها منتقل می کند.

این کار با انتخاب یک کفش مناسب فراهم می شود. حالا با پاشنه کفش آن را ردیف کنید و یک کفش پاشنه ویرگولی دارید! کفش هایی با پاشنه بلند فشار بیشتری روی پاشنه وارد می کنند و پاشنه های کوتاه این فشار را روی انگشتان وارد می کنند. ساعات طولانی در طول روز بر روی پاها هستیم و باید به این عضو توجه ویژه ای داشته باشیم. همچنین در نظر داشته باشید که ردپای طراحیشده روی کفی خارجی باید بهگونهای باشد که هنگام دویدن یا پیاده روی با آن کفش لیز نخورد و ثبات لازم را به کفش بدهد. رونالدو هم کفش سوپرفلای دینامیک ساقدار را دوست نداشت، بنابراین از برند خواست کفش بدون ساق همان مدل را به او بدهد.

بنابراین بهترین زمان خرید کفش به خصوص کفش ورزشی عصرها و شبهاست چرا که از تنگ بودن کفش در آینده جلوگیری می کند. نوک پا باید به راحتی در کفش بازی کند. نکته مهم دیگر در زمان خرید کفش فوتسال گردش هوا در آن می باشد، چرا که در زمان ورزش و دویدن سوخت و ساز بدن و در نتیجه دمای بدن و پاها افزایش پیدا می کند و به همین دلیل نیاز به تنفس پا در کفش ها بیشتر می شود. به همین دلیل بسیاری از کفش های ورزشی از جمله کفش مخصوص فوتسال را از مواد اولیه سبک می سازند و رویه پارچه ای برای آنها در نظر میگیرند. با اینکه در بازار کفشهای پاشنه بلند بسیاری وجود دارد که قیمت مناسبی نیز دارند و لی این کفشها اکثرا دارای شکل مناسب و راحت برای پا نیستند.

بهلطف ویژگیهای کنترلی خاصی که در این کفشها قرار دادهاند، در عین راحتی، احساس نزدیکی به توپ را به بازیکن منتقل میکند. فاصلهی ایدهآل بین انگشتان پا با کفش، از 1 تا 1.27 سانتیمتر میباشد؛ البته این اندازهها برای زمانی است که فرزند شما جوراب پوشیده باشد. برای انعطاف پذیری بیشتر کفش لایه میانی و زیرین کفش از جنسی با انعطاف بالا استفاده می شود و به دلیل تنش زیاد قسمت جلویی کفش فوتسال، پارچه، چرم یا جیر در آن بکار گرفته می شود. در ورزش های گروهی احتمال ضربه و آسیب به پا زیاد است که همین امر باعث می شود تا جنس و مقاومت کفش های ورزشی اهمیت بیشتری پیدا کند، مخصوصا لایه زیرین کفش. هدف از خرید کفش اسپرت سلامت پاها در هنگام انجام فعالیت های ورزشی و روزمره است، پس شما پول اضافه ای بابت مد روز و یا برند روز ندهید.