راهنمای خرید کفش فوتبال؛ همه نکات مهم برای انتخاب و خرید – درجه

ورزشکاران و یا هر کسی که فعالیت بدنی بالای دارند، جهت حفظ سلامت خود باید از کفش های اسپرت مناسب استفاده کنند. جنس این کفشها میتواند از چرم و یا پارچه باشد. اگر چه اکثر فروشگاههای کفشهای ورزشی دارای کادری مجرب به عنوان راهنمای خرید هستند، اما دانستن یک سری موارد میتواند به شما در انتخاب کفش ورزشی مناسب کمک کند. هدف از خرید کفش اسپرت سلامت پاها در هنگام انجام فعالیت های ورزشی و روزمره است، پس شما پول اضافه ای بابت مد روز و یا برند روز ندهید. رویه کفش کنترل بیشتر از مواد مصنوعی است و طوری است که با توپ حالت چسبندگی یا گریپ ایجاد میکند. در این حالت از ترکیب دو جنس مصنوعی و چرم استفاده شده است تا به بهترین حالت رویه رسید. شناخت آناتومی کفش فوتسال هم بسیار مهم است و به شما کمک می کند که شما در انتخاب بهترین نوع کفش فوتسال به نتیجه درست برسید.

این مدل از چرم مصنوعی ساخته شده است و برای فعالیت های روزمره مردانه بسیار مناسب است. البته بسیاری از نکاتی که در ادامه خواهد آمد، می تواند به عنوان راهنمای خرید کفش مردانه و زنانه نیز به کار روند. در ادامه این پست به معرفی 20 محصول پرفروش و محبوب که کیفیت و قیمت بسیار عالی دارند می پردازیم پس با هلورین همراه باشید تا بهترین ها را داشته باشید. و موارد گوناگون دیگر که در ادامه به آن ها می پردازیم. کفش های Cross Trainers، چندین ویژگی فوق را با هم ترکیب می کنند تا بتوانید در بیش از یک ورزش شرکت کنید.

اما مثلا اگر برای خرید کفش کوهنوردی به فروشگاه میروید، بهتر است کفشتان را با جوراب مناسب کوهنوردی تست کنید. قیمت این محصول بسیار عالی است و بهترین قیمت را در 30 روز گذشته را داشته است. این محصول تمامی فاکتور های یک کفش عالی را دارد و می تواند یک انتخاب بسیار مناسب باشد. چگونه می توان کفش فوتسال با سایز مناسب دست خود تهیه کرد؟ بعضا پیش می آید که یک کفش فوتسال در قسمت زیره کاملا سالم است ولی قسمت رویه آن خیلی سریع خراب می شود و باعث می شود که بازیکن دیگر امکان استفاده از آن را نداشته باشد.

سبک تر، نازک تر از چرم است ولی عمر مفید کمتری دارد. ممکن است کسی باشد و بدون لباس فوتبالی، بازی کند ولی بدون کفش فوتسال امکان ندارد. بنابراین ممکن است برای تست کفش خیلی مناسب نباشند. اما واقعا همه این موارد برای خرید قابل ارزیابی نیستند. جعبه انگشت پا (Toe box) : یک جعبه انگشت پا قابل انعطاف اجازه می دهد تا حرکت های کارآمد و پویا داشته باشید. هدف اصلی کفش محافظت از پا است. این رویه جایگزینی مناسب برای چرم سنتی است و دوام بیشتری دارد، آب جذب نمیکند و بهشکل قابلتوجهی نازکتر و سبکتر از چرم است.