راهنمای خرید کفش روزمره مردانه جدید و ارزان – تاپترین

با توجه به قیمت کفش ترینینگ نمی توان خیلی به تعویض آن فکر کرد، ولی هر کفشی بعد از مدتی نیاز به تعویض دارد و دیگر قابل استفاده نیست.شاید یک کفش مناسب پیاده روی بخرید ولی بعد از مدتی آن کفش دیگر مناسب پیاده روی نیست. به اندازه چرم k مناسب نیست ولی نرمی، انعطاف پذیری و حس راختی نزدیک به آن را دارد. بیشترین قیمت در این لیست مبلغی نزدیک به 3 میلیون تومان می باشد. زیره ی کفش: زیره ی کفش از پلاستیک ساخته شده است که بتواند میزان ضربه ای را که به کفش در طی پیاده روی وارد می شود، به خود جذب کند و از انتقال آن به پا جلوگیری کند. کفش چه سطح از پشتیبانی مچ پا را فراهم می کند؟

کفش باید از قوزک پا حمایت کرده و از پیچ خوردن آن جلوگیری کند. اگر از کفشی 600 ساعت استفاده کنید، این کفش دیگر فرسوده محسوب می شود چون میانه ی هر کفشی بعد از این مدت دیگر قابل استفاده نیست. کفش روزمره مردانه گاندو، به عنوان کفش چرم روزمره مردانه قابل استفاده است که بهتر است در تمیز کردن آن دقت کرده و از مواد مخصوص استفاده شود تا همیشگی همراه شما باشد. سپس آنها می توانند کفش مخصوص دویدن را بر اساس شکل پا ، زمین ، پرونیشن و ترجیحات شخصی از طیف وسیعی از مارک های برتر مانند New Balance و موارد دیگر به شما توصیه کنند. برند های معروف روز دنیا مانند کفش های ورزشی نایک و کفش های ورزشی آدیداس بیشترین قیمت ها را دارند.

گام پنجم، واکس زدن: حال مرحله اصلی واکس زدن کفش آغاز شده است، این همان واکسی است که یک لایه محافظ روی کفش شما به وجود میآورد و دوام و زیبایی آن را افزایش میدهد. نکته مهمی که در هنگام خرید کفش پیاده روی وجود دارد، این است که باید شیب کف کفش ورزشی پیاده روی حدود 4 میلیمتر باشد. در صورتی که تهویه ی مناسب هنگام عرق کردن وجود نداشته باشد ممکن است پاها دچار عفونت قارچی شوند. کفش مناسب برای پیاده روی دخترانه و یا پسرانه باید وزنی بسیار سبک داشته باشد که بتوانید به راحتی گام بردارید. پیشنهاد می شود که برای سنجیدن انعطاف پذیری در هنگام خرید کفش پیاده روی، پاشنه ی کفش را در دست گرفته و پنجه را بر روی زمین گذاشته و آن را خم کنید تا بتوانید انعطاف آن را به راحتی بسنجید.

قسمت کفی کفش فوتسال نیز یکی از عوامل مهمی است که در هنگام خرید کفش فوتسال باید به آن توجه کنید. چه زمانی به فکر کفش نو باشیم؟ هر دو کفش را امتحان کنید و چند دقیقه وقت بگذارید تا آنها را ببندید ، راه بروید و حرکات مختلف را امتحان کنید. بیشترین قیمت برای این نوع کفش ها مبلغی حدود دو میلیون تومان است. بهتر است عصر ها به خرید کفش بروید، هنگام عصر پاهای شما در اندازه ی اصلی خود است.یک کفش مناسب پیاده روی برند حتماً و همیشه خوب نیست، پس همیشه مطیع برند نباشید. حتماً توجه کنید که یکی دیگر از تفاوت کفش پیاده روی و دویدن، در ارتفاع پاشنه است. اگر پیاده روی خود را بر روی سطوح صاف می خواهید انجام دهید حتما عاجی که بر روی زیره قرار دارد را چک کنید. بعد از وزن، مهمترین فاکتور برای انتخاب بهترین کفش مخصوص پیاده روی، میزان انعطاف پذیری آن است.