راهنمای خرید کفش روزمره مردانه جدید و ارزان – تاپترین

کفش های کلاسیک در طرح ها و جنس های مختلفی وجود دارند. کفی داخل کفش باید قوسهای نرمی داشته باشد که با قوسهای پا هماهنگ شود. کفشهایی پاشنهبلند با نوک گرد «Round toes» و انواع نوک بادامیشکل «Almond toes» دارای فضای مناسبتر و بهتری برای انگشتان پا هستند. برای مثال اگر قصد دارید از شلوارهایی که دم پای تنگ دارند استفاده کنید، باید کفش رسمی شما کفی کوچکی داشته باشد و از کفش های بزرگ استفاده نکنید. اگر می خواهید برای فصل تابستان نیز کفش رسمی تهیه کنید بهتر است از کفش هایی استفاده کنید که از چرم هایی با ضخامت کمتر و در کل از مدل های پارچه ای نازک ساخته شده اند.

آنها یا رویهای از چرم طبیعی دارند یا از پلاستیک و چرم مصنوعی تهیه می شوند. در صورت امکان ، روی تردمیل مغازه بدوید یا دور مغازه را دور بزنید تا ببینید در حین دویدن چه احساسی دارند (به هر حال به همین دلیل آنها را خریداری می کنید). نکته مهمی که در هنگام خرید کفش های پیاده روی وجود دارد، این است که در ابتدا کفش را بپوشید و پنجه آن را به سمت زمین فشار دهید، این کار موجب خواهد شد تا بهتر متوجه شوید که کفش مورد انتخاب شما، برای پیاده روی مناسبتر است یا دویدن. چگونه کفش دویدن را انتخاب کنیم؟ ماهیچههای ساق پا باید مانند یک پمپ به بازگشت خون به قلب کمک کنند بنابراین حفظ سلامت پا بسیار مهم میباشد و پوشیدن کفش نامناسب میتواند سلامت پا را به خطر بیندازد. بنابراین با این که موضوع کوچکی است اما این موضوع آنقدر مهم بود که تصمیم گرفتیم راهنمایی برای خرید بهتر کفش رسمی برای شما تهیه کنیم.

اگر قصد استفاده از کفش های ورنی را دارید پیشنهاد می کنیم کمربند ست آن را نیز تهیه کرده و آن ها را با هم ترکیب کنید. کفش هایی که از جنس اشبالت و جیر تهیه شده اند با شلوارهای کتان ترکیب فوق العاده ای را تشکیل می دهند. کفش های ورنی، اشبالت و جیر (نبوک) انواع مختلفی از کفش های رسمی هستند. البته بهتر است کفش های نبوک یا همان جیر را برای روز های بارانی انتخاب نکنید و از کفش هایی با جنس چرمی یا چرم اشبالت استفاده کنید. در ادامه اين مطلب از رزبانو راهنمای خرید کفش مناسب و استاندارد را مشاهده نماييد. اگر از طرفداران تیپ های نیمه رسمی هستید پیشنهاد می کنیم مطلب راهنمای خرید لباس نیمه رسمی مردانه را بخوانید. تا اینجای مقاله شما با بهترین برند های معتبر در تولید کفش های اسپرت آشنا شدید و در ادامه نیز یک راهنمای جامع خرید کفش های اسپرت را برای شما آماده کرده ایم امیدواریم مورد پسند شما واقع شود.

انگشتان پای شما باید بتوانند آزادانه در قسمت جلویی کفش از پهلو به پهلو حرکت کنند. همچنین در مورد رنگ کفش ،کمربند،بند ساعت هم بدانید که رنگ مشکی با رنگ مشکی و رنگ قهوه ای با رنگ قهوهای ست میشوند. ست کردن کفش رسمی ممکن است خیلی مهم باشد و کاملا تحت تاثیر نوع پوشش شما باشد. به گزارش بهداشت نیوز، وقتی صحبت از کفش کلاسیک یا همان کفش رسمی مردانه به میان می آید، ناخودآگاه ذهنمان به سمت کفش چرمی می رود که کفی ضخیمی دارد و معمولا در رنگ های قهوه ای و مشکی و از این دست رنگ ها استفاده می شود. مشهور است که می گویند در هر جمعی که وارد می شوید اولین چیزی که توجه ها را به خود جلب می کند کفش شما است.