راهنمای خرید کفش دویدن و پیاده روی – لیون تک

در هنگام راه رفتن و افزایش ضربان قلب، پاها کمی عرق می کنند. در طول یک روز معمولی، هنگام راه رفتن اندازه پاهای کمی بزرگتر می شوند. معمولا فروشندگانی که در این فروشگاه ها فعالیت می کنند، اطلاعات دقیق و خوبی در رابطه با کفش ها ورزشی و پیاده روی دارند و می تونن به شما در انتخاب کفش پیاده روی که از نظر اناتومیک، مناسب پاهای شما باشه رو بهتون معرفی کنند. با ما همراه باشید تا به شما نکات مهم و کاربردی هنگام خرید کفش پیاده روی پسرانه را بیاموزیم. سطح محل مورد استفاده در هنگام خرید کفش کتانی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

اگر مدافع هستید میتوانید از کفشهای تند و سرعتی استفاده کنید. کفشهایی که این مواد در ساختشان به کار رفته است ارزانترند و سریعتر خشک میشوند، اما در اثر استفاده زیاد خیلی زود ظاهر کهنهای به خود میگیرند. بنابراین حتی اگر سایز 40 در کفش نایک هستید ، ممکن است 41 در ریبوکس باشید. بنابراین بهتره اندازه کفش جدید رو بر اساس این اندازه گیری ها در نظر بگیرید و نه سایز کفش های قبلی! در هنگام خرید کفش پیاده روی از فروشنده بخواهید تا هر دو پا را اندازه گیری کند. بهتره در زمان اندازه گیری پاها، ایستاده باشید.

کفی کفش با گذشت زمان شکل و فرم اصلی خودش رو از دست میده و برای اینکه از اسیب دیدن پاها جلوگیری کنید لازمه که هر چند وقت یک بار، کفی کفش رو تعویض کنید. زیرا با گذشت زمان ممکن هست که پاها با کشش و فشاری که کفش وارد می کنه سازگار بشه اما بعد از استفاده طولانی مدت از این کفش، احساس درد زیادی در پاها خواهید داشت و احتمال آسیب دیدن پاها هم زیاد میشه. این اتفاق موجب میشود که در هنگام دویدن، هرگز لذتی از ورزش کردن نبرید و در بلند مدت، موجب آسیب به قلب دوم شما خواهد شد. مراقبت و نگهداری از کفش فوتسال بسیار مهم می باشد.

اگر اصلا نمیدانید کدام کفش را بخرید، به بزرگترین فروشگاه کفش فوتبالی که میشناسید بروید، ۳ یا ۴ مدل را با توجه به مواردی که خواهیم گفت انتخاب کنید و بعد درباره آنها تحقیق کنید. پاشنه کفش نیز بخش دیگری است که بایستی به تناسب آن با پا توجه کرد. بهتره کفشی رو انتخاب کنید که با شکل کف پاهاتون مطابقت داره. هر چه در طول روز فعالیت بیشتری داشته باشید و برای مدت زمان طولانی تری روی پاهاتون بایستید یا راه برید، پاها بیشتر متورم می شوند. برای تست کردن کفش مورد نظرتون، هر دو کفش رو بپوشید و چند دقیقه ای در فروشگاه قدم بزنید.