راهنمای خرید کفش خوب و مناسب

انتخاب و خرید جین لوله تفنگی و اسکینی نیز کاملاً به سلیقه هر کس بستگی دارد. همه این موارد بستگی به انتخاب شما و نوع فعالیت ورزشی شما دارد، اما دویدن روی انگشتان پا باعث فعال شدن و تقویت تعدادی از عضلات بدن می شود و تغییر پاشنه کفش ها بدون توجه به این موضوع باعث آسیب دیدگی می شود. کفش مردانه رسمی یا معمولی بر خلاف کفش مجلسی زنانه دارای تنوع کمی هستند و معمولا در رنگ های مشکی، قهوهای تیره یا روشن، زرشکی، آبی تیره تولید می شوند. این نوع کفشها دارای قیمت بالاتری به نسبت کفشهای مخصوص پیاده روی هستند. بهترین مارک های کفش مخصوص دویدن کدامند؟ کفش های که از جنس پارچه هم برای راحتی و فعالیت روزانه کابرد دارند و مواد پلاستیکی نیز بیشتر در کفش های ورزشی استفاده میشود. به طور مثال مدلهای کتان باید با آب کمتر از 30 درجه سانتیگراد و مایع لباسشویی هم رنگ، شسته شوند.

کفش را متناسب با نوع برنامه صعود انتخاب کنید برای مثال در صعودهای اصطحکاکی کفش های منعطف و برای صعود های عرضی و طولی کفش های با لبه های سخت و سفت را انتخاب کنید. لباس های تنگ و چسبان نیز حساسیت های پوستی را تشدید میکنند. کفش های مخصوص دویدن فعلی و جوراب یا کتانی را همراه داشته باشید. در گذشته معمولا کفش های فوتسال یا عاج نداشت یا عاج های بسیار ساده داشت که خب باعث سر خوردن میشد. پاشنه کفش بسیار فاکتور مهمی میباشد و سلامتی پاهای شما وابسته به آن خواهد بود. رنگ جزو مهمترین مشخصات در خرید هر لباسی است که تأثیر مهمی بر زیبایی و یا حتی زشت شدن تیپ دارد. اگر بیشتر از طول عمرشون باهاشون بدوید ممکنه عملکردتان را محدود کند و یا حتی ریسک مصدومیت وجود داشته باشه. در خصوص شلوار، معمولاً توصیه میشود که رنگهای رایج مثل مشکی، سرمهای، آبی تیره و روشن (برای جین) خاکستری، نوک مدادی و حتی قهوهای را در اولویت قرار دهید.

این تکنیک برای مدلهای جین و کتان معمولاً نتیجه مطلوبی دارد اما نباید در آن اغراق شود. یکی از جدیدترین طرحهای جین، جین سنگشور است که جلوه فوقالعادهای دارد و آقایان خوشپوش همواره آن را در اولویت خرید قرار میدهند. از شروع خرید در فروشگاه چه ویژگیهایی را درنظر بگیریم؟ با شناخت کامل مدلبندیها، توجه به رنگ و کیفیت مناسب و در نظر گرفتن موقعیت، میتوانید بهترین شلوار مردانه را برای خود انتخاب کنید. بههیچ عنوان یک کفش چرمی سخت و سفت و یا کفش ساخته شده از الیاف مصنوعی را برای فرزند خود انتخاب و خریداری نکنید؛ چراکه این کفشها، حرکات پای کودک در موقع راه رفتن را داخل کفش محدود نموده و بدینترتیب او در کفشهایش احساس راحتی نخواهد کرد. آیا در آنها احساس خوبی دارد و یا این کفشها، موجب آزار رساندن به پای او میشوند؟ یکی از مشکلاتی که آقایان با آن روبرو هستند خرید کفش می باشد انتخاب کفش مردانه مناسب یکی از حساس ترین خرید ها میباشد زیرا عدم دقت در خرید کفش مناسب میتواند آزار دهنده باشد .

همچنین باید موقعی که کفش را می پوشید رویه کفش به پای شما آسیب وارد نکند و احساس راحتی داشته باشید. همچنین به گفته فروشنده که کفش بعدا جا باز خواهد کرد توجه نکنید. همچنین با تغییر فصل ها مدل های پر فروش هر فصل با دیگر فصول متفاوت بوده و یک فروشنده موفق بایستی به موقع محصول خود را تامین کند. از رسمی ترین مدل های کفش مردانه میتوان مدل آکسفورد را نام برد یا مدل های نیمه رسمی براق نیز میتوانند جذاب باشند. با این حال اکثر آقایان جنسهای زیپدار را ترجیح میدهند. حال یک خط کش بردارید و بلندترین خط ممکن را روی طول شکل پای خود بکشید. داشتن انعطاف مناسب در کفش های اسپورت، به عنوان یک مزیت اصلی برای خریدن این نوع کفش ها محسوب می شوند. اینکار باعث می شود تا گردش خون در پای شما آزادانه انجام شود. اگر شماره کفش خود را میدانید که مشکلی نیست اما اگر مطمئن نیستید حتما در فروشگاه کفش را با راه رفتن امتحان کنید چند قدمی راه بروید تا مطمئن شوید کفش پای شما را میزند یا نه.