راهنمای خرید کفش اسپرت مردانه – هیدی استایل مگ

اگر عاشق برندها هستید و همیشه دوست دارید از هر چیزی بهترین آن ها را داشته باشید، بهتر است که برندهای شناخته شده و معروف کفش های اسپورت را نیز بشناسید. یکی از مطرح ترین برندها در زمینه تولید کفش ورزشی نایک است و از جایگاه ویژه ای در میان مردم به ویژه ورزشکاران برخوردار است. لذا در ادامه به مهمترین معیارها برای انتخاب کفش مناسب خواهیم پرداخت. در ادامه به چند مورد از برندهای مطرح و معتبر کفش های اسپورت در جهان اشاره خواهیم کرد. اما چه نکاتی را باید در مورد خرید کفش باید دقت کرد که به ترتیب آنها را بررسی میکنیم. این مهمترین نکتهای است که هنگام بررسی این قسمت باید مدنظر قرار دهید. پیش از این که به بازار بروید و کفش اسپورت تان را خریداری کنید، بهتر است که به این مسئله خوب فکر کنید که کفش های خود را برای انجام دادن چه فعالیتی می خواهید، خریداری کنید.

همچنین، دلیلی ندارد که اگر کفشی برای دوستتان مناسب است برای شما هم خوب باشد. بنابراین حتی اگر سایز 40 در کفش نایک هستید ، ممکن است 41 در ریبوکس باشید. خم شدن پنجه پا در برخی موارد باعث وارد آمدن آسیب به پای شما خواهد شد بنابراین زمانی که کفش انعطاف بیشتری داشته باشد، کمتر احساس درد خواهید داشت. از طرفی این تکنولوژی در قسمت رویه برخی از کفشها برای کاهش وزن استفاده میشود. دقت کنید خرید از برخی مراکز خرید آنلاین معتبر این امکان را به شما میدهد در صورت مناسب نبودن سایز، کفش را تعویض یا مرجوع کنید. اما مهمترین هدف از تولید کفش مخصوص پیاده روی، احساس راحتی بیشتر در زمان تحرک و البته ورزش کردن است. یکی از مهمترین فاکتورها برای خرید کفش مخصوص پیاده روی، وزن آن است.

به همین دلیل نیز در ساخت اکثر کفشها یا کتانیهای مخصوص پیاده روی، از رویه پارچهای و لایه میانی با جنس EVA استفاده میشود تا علاوه بر وزن کم، ویژگی های تنفس و راحتی را نیز داشته باشد. تا حدودی از کفشهای سرعتی و مهارتی سنگینتر است. ما مطمئن نیستیم که چه کسی آنها را به غیر از لیدی گاگا می پوشد ، اما در تقسیمبندی کفشهای مجلسی جای میگیرند. این برند نیز ایتالیایی می باشد که در سال 1925 شروع به فعالیت کرد و به تولیدات کفش، کیف و لباس های با کیفیت و زیبا پرداخت. شما باید از دورترین سوراخ ها شروع کنید و در هنگام ایجاد الگوی توری متقاطع در بالای کفش، فشار یکنواخت وارد کنید. شما در چه سطحی فوتبال بازی میکنید؟ برند نایک توسط مربی تیم فوتبال دانشگاه اورگان آمریکا به اسم ( بیل بورمن ) و مشارکت شاگرد او به اسم ( فیل نایت ) در سال 1964 پایه گذاری شد.

درواقع فوتسال یا فوتبال داخل سالن، ورزشی متفاوت با فوتبال است. در لایه میانی کفش از مادهای شیمیایی به نام TPU استفاده میشود که نوعی ترموپلاستیک پلیاورتانی است. قیمت این کفشها تابعی از نام برند، مواد اولیه بکار رفته، تکنولوژی و بسیاری از موارد دیگر است، به همین دلیل نمیتوان قیمت مشخصی برای آنها تعیین کرد. برند آدیداس در سال 1948 توسط شخصی به نام adolf dassler ایجاد شد و این برند در دنیا حرف اول را می زند. از این رو حتما باید کفش خریداری شده شما در قسمت کناری و استخوانی به پاهایتان، به طور کامل نچسبد. به همین منظور کفشهای مختلفی توسط برندهای مطرح دنیا تولید شده تا ورزش کردن به طور کامل از زندگی شما حذف نشود.