راهنمای خرید کفش اسپرت مردانه – هیدی استایل مگ

پارچه هایی که دارای درصدی مواد پلاستیکی هستند اگر چه عمر طولانی تری دارند اما با پوست سازگاری خوبی نداشته و به خصوص در آب و هوای گرم باعث تعریق زیاد و عرقسوز شدن پوست میشوند. هر چه بافت پارچه نرم و در عین حال مقاوم باشد، ارزش آن هم بالاتر است. اگر می خواهید هر روز با پوشیدن کفش های اسپورت تان حس رضایت و خوشحالی داشته باشید، بهتر است که این نکات مهم و اساسی را در حین خریدن کفش اسپورت به عنوان معیارهای فوق العاده مهم قرار بدهید و از آن ها نهایت استفاده را ببرید. کفش تنگ نخرید: کفشی بخرید که از همان ابتدا اندازه پایتان باشد و در آن احساس راحتی کنید.

هنگام خرید، کفشی را انتخاب کنید که مناسب شکل و فرم پاهایتان باشد و بیشترین هماهنگی و تطابق را با پایتان داشته باشد. برخی پارچهها نیز بعد از یک بار شستن ممکن است کمی کوتاه تر شوند که باید در این مورد از فروشنده سوال کنید. اول کفش را بپوشید، بعد بخرید: ممکن است اندازه پاها تغییر کند. وظیفه آن ایجاد تکیهگاهی محکم برای پاشنه پاها است. بهتر است در البسه این دسته از بیماران، از دکمه و قلاب کمتر استفاده شده باشد تا فشار حاصل از آن باعث آسیب رساندن به پوست نشود. بهتر است پاشنه کفش کمتر از سه و بیشتر از پنج سانتیمتر نباشد. بررسی ها نشان داده است در مقایسه با کفش های پاشنه کوتاه، کفشی با پاشنهای حدود ۵/۲ سانتیمتر ۲۲ درصد، کفشی با پاشنه پنج سانتیمتر ۵۷ درصد و کفشی که پاشنه هشت سانتیمتری دارد، ۷۶ درصد به دیسکهای بین مهرهای و زانو بیشتر فشار وارد می کند.

لباسی برای لاغرها: اگراندامی بلندتر و باریک تر از حد متعارف دارید و میخواهید لاغریتان زیاد به نظر نیاید، از لباسهایی استفاده کنید که چسبان نیستند و به صورت آزاد روی بدنتان حرکت میکنند. به پنجه کفش دقت کنید: پنجه کفش نباید باریک و تیز باشد. دقت کنید انگشت شست بهاندازه کافی جا داشته باشد و راحت بتواند حرکت کند. به رنگ لباس هم دقت کنید که از نوع ثابت باشد تا مبادا با چند بار شستشو بی رنگ شود. به این امید که کفش بعدها جا باز میکند، کفش تنگ نخرید. شاید فروشنده به شما بگوید که کفش جا باز میکند.

این فاصله نباید به قدری باشد که کفش ها به راحتی در پای شما حرکت کنند. این فن آوری ها، به گونه ای طراحی شده اند که امکان دویدن روان تر را ایجاد می کنند. ساق کفش باعث میشود که کفش سخت تر پوشیده شود و حالت پایین شلوار را بدفرم نشان بدهد. بنابراین پاشنه کفش خریداری شده شما نه باید خیلی نرم باشد که قدرت کافی برای جذب شوک را از دست بدهد و نه خیلی سفت و محکم باشد، که منجر به درد در کف پا شود. کیفیت پارچه: کیفیت پارچه و دوخت آن باید طوری باشد که لباس، مدت زمان معقولی عمر کند. کفش های اسپرت همواره باید راحت و استاندارد باشند و اندازه آن ها به طور اصولی انتخاب شود.