راهنمای خرید کفش استاندارد :: سایت تفریحی و سرگرمی چفچفک

اگر در حال تمرین برای یک ماراتن هستید ، معمولاً به سبک متفاوتی از کفش دویدن نیاز دارید تا زمانی که سعی می کنید 5K PB خود را شکست دهید. در نفطه مقابل، مدلهای ارزان، معمولاً دوخت و کیفیت پارچه مطلوبی ندارند و شکل ظاهریشان نیز نامناسب است. به طور مثال پارچه کتان، خیلی سبک است و به همین دلیل در روزهای گرم سال بیشتر استفاده میشود. به طور کلی همیشه یادتان باشد که پارچه لباسهایتان را متناسب با آب و هوا و شرایط انتخاب کنید. شرایط کار به خودی خود وضعیت راحتی برای پاها و کمر ندارد. زنان بسیاری با کفش پاشنه بلند به راحتی راه می روند و قدم می زنند.

پارچههای مورد استفاده در شلوارهای کلاسیک، تنوع زیادی دارند که معمولاً با کیفیتترین آنها، گرانتر هستند. نحوه بسته شدن شلوارها معمولاً به صورت زیپ یا دکمه است که انتخاب هریک از آنها، کاملاً سلیقگی میباشد. این شلوارها وزن زیادی دارند و مراقبت از آنها، کار نسبتاً دشواری است. البته سایز بندی و تعداد کفش در هر کارتن از کفش های خارجی ممکن است با عرف صنعت کفش در ایران متفاوت باشد که در این صورت ۲۴ جفتی اما در ۴ رنگ داخل هر کارتن ممکن است وجود داشته باشد. بهخصوص که در بازار کفش، تولید کنندگان بر حسب سلیقه و نیاز افراد جامعه دست به تولید کفش هایی در اندازه، رنگ، سایز و جنس متفاوت با کاربری های متنوع می زنند. جنس پارچه در انواع مدل های شلوار مردانه، متفاوت است که هر کدام زیبایی و مزایای خاص خود را دارند. اندازه پاشنه بهطور متعادل باید 1/5 تا حداکثر 2/5 سانتیمتر باشد البته نظر کارشناسان در این زمینه متفاوت است.

البته برخی از مدلهای جین مثل لوله تفنگی، اسلیم و اسکینی حالت چسب در پا دارند و این موضوع در اندازه آنها کاملاً طبیعی است. طرحهای اسپرت مثل جین، غالباً فاق نسبتاً کوتاهی دارند اما مدلهای کلاسیک فاق بلند هستند. مدلهای جین و کتان نیز باید کاملاً کیپ پا گردند و حالت خیلی گشاد و یا خیلی تنگ نداشته باشند. در زمان انتخاب مدلهای جین، حتماً طرحهایی را انتخاب کنید که به صورت کاملاً صاف و بدون چینخوردگی بر روی بدن قرار بگیرند. این موضوع را میتوانید با قرار دادن انگششتان بین کمر و پارچه کالا موردنظرتان بسنجید. افراد لاغر اندام مشکلی برای استفاده از لباسهای اندامی ندارند اما این موضوع برای افراد چاق، کاملاً برعکس است. انتخاب و خرید جین لوله تفنگی و اسکینی نیز کاملاً به سلیقه هر کس بستگی دارد. اندازه شلوار باید کاملاً متناسب با پا و کمرتان باشد و به همین دلیل، همواره توصیه میشود که پیش از خرید، محصول را پرو کنید.

البته در مدلهای پارچهای، قسمت دمپا را میدوزند تا جلوه و اندازه بهتری در پا داشته باشند. اگر چاق هستید، توصیه بر این است که از شلوارهای با دمپا گشاد استفاده کنید تا تناسب کاملی بین پاها و بالاتنه بدنتان برقرار گردد. اگر قد کوتاهی دارید و بدنتان چاق است، نباید شلوارهای کوتاه را بپوشید. اگر پاهای پهنی دارید، کفشهای سرعتی برای شما مناسب نیستند. اگر به دنبال گزینههای خاص هستید، شلوار مخمل کبریتی انتخاب مناسبی برایتان است. بنابراین میتوان انتظار داشت که خرید کفش مردانه مناسب هم اصول و قواعدی دارد که به کمک آنها میتوانیم انتخاب درستتری را به کمدمان اضافه کنیم. یک کفش خوب و مناسب باید قدرت حرکت خیلی خوبی رو برای حرکت انگشتان پا داشته باشه و بتونید به راحتی از موانعی که در مسیر پیاده روی وجود داره عبور کنید و هیچ گونه احساس ناراحتی و اذیت شدن بر روی پاهاتون احساس نکنید.