راهنمای خرید کفش استاندارد :: سایت تفریحی و سرگرمی چفچفک

هنگام خرید کفش ورزشی بهتر است کفشهای قدیمی خود را بیاورید تا فروشنده تشخیص دهد چه نوع کفش ورزشی برای شما راحتتر و مناسبتر است. زیرا حفظ تعادل و عدم استرس برای شما مفیدتر از زیبایی است. ویژگیهای مهم چنین کفشی این است که اولاً هنگام راه رفتن در محیط آرام کار، نباید سروصدا ایجاد کند. ضمن اینکه پوشیدن کفش نامناسب، تنگ و پاشنه بلند فقط به پاها آسیب نمیرساند، بلکه به زانو، کمر، استخوانهای ستون فقرات و لگن هم آسیب وارد می کند. از اینکه با ما همراه بودید سپاسگزاریم. اگر از سایز پاهایتان اطمینان ندارید ما یک روش بسیار ساده برای بدست آوردن عدد سایزتان به شما معرفی میکنیم.

این کفشها درعینحال که بسیار راحت هستند، با هر نوع تیپی قابلاستفاده میباشند. ویژگیها هستند که در همه کفشهای ورزشی مشترک هستند، مانند انعطافپذیری برای همه حرکات پا، استحکام برای حمایت و حفاظت از چرخشهای ناگهانی و لایه گذاری مناسب برای جذب ضربه و راحتی کل پا. بر اساس آمار افراد ظرف ۵ تا ۱۰ ثانیه کفش ورزشی مورد نظر خود را انتخاب میکنند. بنابراین در انتخاب کفش پای بزرگتر را ملاک انتخاب قرار دهید. بنابراین در انتخاب کفش مناسب برای محل کار، باید دقت کافی به خرج داد. این فکر درست نیست و بسته به نوع طراحی مدلهای مختلف و طرز دوخت آنها، سایز کفش ممکن است اندکی کمتر یا بیشتر از آنی شود که در ذهن دارید؛ بنابراین هر بار که قصد خرید کفش دارید، آن را به پا کنید و اگر خرید اینترنتی میکنید، باتوجهبه جدولهای سایزبندی موجود دوباره قسمتهای مختلف پایتان را اندازهگیری کنید. ابتدا شما را با قسمتهای مختلف تشکیلدهنده کفش، تأثیر آنها بر پیاده روی و دویدن و همینطور روش بررسی اصولی این قسمتها برای داشتن انتخابی هوشمندانهتر و بهتر آشنا میکنیم.

گام ششم، برق انداختن: این مرحله آخرین مرحله واکس زدن است و در واقع راز داشتن کفشهایی به براقی آینه در همین فوت آخر کوزه گری است که بیشتر آقایان آن را فراموش میکنند. از سایتهایی خریداری نمایید که عکسهای واضحی را درون سایت قرار داده است. معمولا در کفشها آن را بهگونهای قرار میدهند که لبههای بیرونی پاها و پاشنه را دربربگیرد. در بهترین حالت، بالشتک مخصوص باید بهگونهای باشد که هم در کفش احساس راحتی کنید (پاها خیلی تحتفشار نباشند) و هم بتوانید هنگام دویدن و راهرفتن، پا و کفش را قرص و محکم از روی زمین بلند کنید. اصطلاحا روشی طبیعی است که وقتی پای شما به زمین برخورد می کند و به سمت جلو حرکت خواهد کرد. هنگام دویدن چگونه پای شما به زمین می خورد؟ تولید میشوند و هرچه رنگ انتخابی شما تیرهتر و کلاسیکتر باشد کفش هم رسمیتر است.

پس بهتر است بعد از ظهرها برای خرید کفش ورزشی زمان بگذارید تا در بزرگترین اندازهٔ پا، راحتترین کفش را تهیه کنید. همهٔ این نکات در انتخاب کفش ورزشی خوب مؤثر است. یکی از اشتباههای رایج میان افراد خرید کفش رانینگ باتوجهبه ظاهر آن است. مهمترین نکتهای که هنگام خرید کفش رانینگ و بررسی این دو قسمت باید به آن توجه کنید، این است که کفش، در سرعتی که در آن عادت به راهرفتن یا دویدن دارید، دقیقا مثل پاها خم شود و حرکت کند. کفش کوهنوردی سنگین پوش (High Mountain): برای یخ نوردی های حرفه ای و صعود های با ارتفاع کمتر از ۵۰۰۰ متر مناسب است. در کوه سایت شما می توانید با خیال راحت وسایل مورد نیاز خود را تهیه کرده و از ایمنی و اصالت کالا به همراه قیمت های مناسب اطمینان کافی داشته باشید. اگر بدانید کفشهای رانینگ و پیاده روی دقیقا از چه قسمتهایی تشکیل شدهاند و هریک از اینها چه تأثیری بر تجربه شما خواهند گذاشت، کار سادهتری برای خرید کفش مخصوص دویدن یا پیاده روی خواهید داشت.