راهنمای خرید کفش استاندارد :: سایت تفریحی و سرگرمی چفچفک

هنگام ایستادن معمولی ، انگشت کوچک پا نباید روی لبه کفی نشسته باشد. بیشتر کفش های معمولی مناسب پای شما هستند و شما نیازی به پشتیبانی اضافی خاصی بر اساس قوس خود ندارید. ارتفاع قوس شما بر جهت و شدت رول شدن پای شما تأثیر می گذارد. علاوه بر این ، مهم است که به خاطر داشته باشید که اندازه در مارک های مختلف به دلیل طراحی و مواد استفاده شده می تواند متفاوت باشد. به یاد داشته باشید که هرگونه مشکل جزئی که هنگام استفاده از کفش در فروشگاه دارید ، پس از اولین دویدن تقویت می شود. شما به یک کفش دویدن انعطاف پذیر با پشتیبانی از قوس نیاز دارید که وسط پای شما را در ضربه هر قدم محکم کند.

طاقهای بلند. اگر فاصله قابل توجهی بین پاها و زمین دارید ، سفت شدن ساق پا بیشتر است. قوس فاصله بین گوی پا و پاشنه پا هنگام ایستادن است. هنگام ایستادن مستقیم از یک دستیار فروش یا دوست بخواهید این کار را اندازه گیری کند. هنگامی که بیش از یک جفت کفش را همزمان خریداری می کنید (که معمولاً برای دوندگان اختصاصی رایج است) این پیشنهادات می تواند شامل چیزی حدود 10 discount تخفیف یا کاهش ویژه قیمت باشد. بسیاری از کفش ها ویژگی هایی مانند بالشتک جذب شوک را تبلیغ می کنند یا ادعا می کنند که به کاهش وزن یا حتی درمان آسیب کمک می کنند.

کفی میانی از جنس فوم است و هدف از استفاده از آن در کفشها، کاهش شدت اثر ضربههای وارده به پا هنگام فرود روی زمین است (فرودهای پیاپی پا هنگام دویدن و راهرفتن). این به پاهای شما فضای بیشتری برای حرکت در حین دویدن می دهد. همانطور که از عنوان کفش روزمره مردانه مشخص است، این کفش به اقتضای موقعیت و جایگاهی که در آن قرار دارید، قرار است در طول روز ساعتها شما را همراهی کنید. اطمینان از داشتن فضای کافی برای انگشتان پا یکی از مهمترین مواردی است که باید در یک جفت کفش دویدن جدید به دنبال آن باشید. اطمینان حاصل کنید که انگشتان پای شما دارای فضای کافی است. وقتی بزرگ میشویم به ندرت پیش میآید که پاهایمان را اندازه بگیریم چون تصور میکنیم «سایز» پای خود را میدانیم. همچنین باید از این تصور بپرهیزید که یک کفش با “ویژگی های خاص” به شما کمک می کند تا بیشتر ، سریعتر یا بهتر بدوید.

جهت استفاده از تخفیفات و قیمت خرید مناسب تر بایستی حجم خرید شما از یک تولیدی بالا باشد. تا هم بتوانند از جدیدترین تکنولوژی های کفش های اورجینال استفاده کنند و سطح بازی خود را ارتقا دهند و هم یک کفش با کیفیت عالی و دوام بالا داشته باشند. اما همیشه هزینه بالاتر کیفیت بالاتر را هم به دنبال ندارد شما سعی کنید از بردنی معتبر که قیمت مناسبی هم دارد خرید کنید(پیشنهاد تیم هلورین خرید کفش های برند اسکیس است). همچنین در مورد تعداد جفت هایی که سعی می کنید از محدودیت خودداری کنید. قسمت بالایی کفش باید در قسمت پشت شما احساس امنیت کند ، اما به هیچ وجه نباید احساس ناراحتی یا تنگی داشته باشد. انگشتان پای شما باید بتوانند آزادانه در قسمت جلویی کفش از پهلو به پهلو حرکت کنند. در این مطلب به سراغ کفش پیادهروی یا دویدن رفتهایم؛ کفشی ورزشی که عموم مردم برای پیادهروی و دویدن به آن نیاز دارند.