راهنمای جامع خرید کفش کتانی + نکته ها و ترفندها

خوب بیایید نگاهی به انواع مختلف کفش مخصوص دویدن داشته باشیم که برای هر نوع از چرخش مناسب هستند. در میان انواع مدل های شلوار مردانه، جین یکی از محبوبترین و پرکاربردترین گزینهها است. برای خوشتیپ بودن باید به تک تک اجزای تیپتان توجه داشته باشید و بهترین و هماهنگترین گزینهها را انتخاب کنید. به همین ترتیب ، نباید بیش از حد بر روی آخرین جفت کفش های نام تجاری که ادعا می شود دارای جدیدترین فناوری در حال اجرا هستند ، هزینه کنید. دقت داشته باشید که شلوار جزو اجزای اصلی هر استایل محسوب می شود و آشنایی با مدل های آن، شرایط را برای انتخاب بهترین مدل و ساخت استایل های زیبا فراهم می آورد.

تنوع طرح و شکل در این لباس، بسیار زیاد است و بسته به سلیقه و شرایط میتوان از هرکدام استفاده نمود. پارچه اصلی مورد استفاده برای شلوار جین، دنیم نام دارد که یک پارچه نسبتاً ضخیم با طرح راه راه است. این ترکیب، جلوه ظاهری بسیار مطلوبی دارد. شلوارهای اسلش و بگی برای فعالیتهای ورزشی و رفتن به طبیعت، گزینههای مطلوبی محسوب میگردند. اما بعضی از رنگها مثل سبز، آبی روشن، کرم و حتی قهوهای، جزو انتخابهای خاص برای شلوار کتان محسوب میشوند که نمیتوان آنها را با هر رنگ و لباس دیگری ست کرد. بسیاری از مردم معتقند که آقایان به اندازه خانمها، در انتخاب لباس و اکسسوری، سختگیری به خرج نمیدهند. هنگامی که ایده بهتری از سبک مورد نظر خود پیدا کردید ، می توانید انواع مختلف کفش ها را با لباس های خود آزمایش کنید.

هنگام خرید شلوار مردانه باید حتماً به جنس پارچه آن دقت کنید. حتما به جنس کفی کفش دقت کنید که از مواد اولیه مرغوب ساخته شده باشد یعنی از جنس انعطافپذیر باشد و خشک نباشد. در بین ویژگیهای معرفی شده، وجود تنوع زیاد در طرح و جنس یکی از مهمترین موارد است. یکی از مهمترین ویژگیهای این نوع شلوار، تنوع بالای آن در رنگ میباشد. همانطور که پیشتر نیز ذکر شد، تنوع بالایی در مدلبندی و طرح شلوار مردانه وجود دارد اما در یک دسته بندی کلی، میتوان آنها را به دو نوع اسپرت و رسمی تقسیمبندی کرد. همچنین چرم آب زیادی را جذب میکند. شلوار کتان با انواع مدلهای کفش اعم کفشهای چرم، صندل، ورزشی و حتی نیم بوت ست میشود و در هر حالت نیز، ظاهر جذاب و زیبایی را خلق میکند. بعضی از انواع شلوار را هنگامی که پا میکنید، از زیبایی آن لذت خواهید برد؛ اما پس از مدتی کوتاه، شلوار بد شکل میشود و به اصطلاح «جا میاندازد».

این مرحله از آن نظر اهمیت دارد که پس از دستمال کشیدن و مرطوب شدن کفش، چرم آن خشک میشود و نیاز به نرم شدن خواهد داشت و اگر این کار را انجام ندهید چرم آسیب دیده و عمر آن کاهش خواهد یافت. قیمت کفش مناسب پیاده روی نیز از مواردی است که باید به آن توجه داشت، برندهای معروف هزینه ی بیشتری دارند اما در این مورد هزینه کردن، کاملا اقتصادی است زیرا آسیب های ناشی از پیاده روی را به حداقل میزان خود می رساند. یقه (Collar) : به بهبود راحتی و تناسب کمک می کند. اصطلاحا روشی طبیعی است که وقتی پای شما به زمین برخورد می کند و به سمت جلو حرکت خواهد کرد. این طرح بیشتر در فصل سرما کاربرد دارد و باید کاملاً اندازه و فیت پاها باشد و از طرفی نباید حالت پف و گشادی در پا ایجاد کند.