راهنمای جامع خرید کفش کتانی + نکته ها و ترفندها

اشتباهی که خیلی از افراد موقع خرید کفش انجام می دهند این است که ساعات ابتدایی روز را برای خرید کفش انتخاب می کنند. به این علت که پاهای شما وقتی از خواب بیدار می شوید یعنی در ساعات ابتدایی روز مقداری ورم کرده اند و سایز واقعی پای شما نیست. با استفاده از فن آوری ویدئو برای تجزیه و تحلیل سبک دویدن ، متخصصان متخصص ما می توانند میزان تلفظ شما را ارزیابی کنند – این میزان پای طبیعی شما در هنگام دویدن به داخل است – و جایی که پای شما به زمین برخورد می کند. سبک های کفش زنانه به دلیل و زیبا بودن و همچنین کاربردی بودن به خوبی شناخته شده اند. کفش پیاده روی پسرانه از نظر ظاهر دقیقا شبیه به سایر کفش های پسرانه می باشد، اما به دلیل اینکه برای راه رفتن های طولانی یا پیاده روی طولانی مدت استفاده می شود، باید بسیار راحت، سبک و مقاوم باشد تا بتواند از پای شما در برابر فشار و ضربه مراقبت کند.

در این ساعت هیچ وقت نمی توانید کفش دقیقا سایز پای خود را خریداری کنید. پس اگر به سلامت کودک خود اهمیت می دهید حتما برای کودک دلبندتان یک جفت کفش مخصوص پیاده روی پسرانه استاندارد تهیه کنید تا بتواند پا به پای شما ورزش کند و از سلامت روحی و جسمی برخوردار شود. اگر کفش کودک شما مناسب و استاندارد پیاده روی نباشد ممکن است کودک شما هنگام پیاده روی از ناحیه کمر و پا آسیب جدی ببیند. در کفش های استاندارد اطراف پهن ترین قسمت پنجه پا در اطراف ۶ میلی متر خلاصی دارد. توجه به میزان انعطافپذیری کفش کودک: به یاد داشته باشید که موقع خرید کفش بچگانه، حتماً آن را خم کنید؛ اگر بهآسانی از قسمت میانی خم شد، نشان میدهد که به مقدار کافی انعطافپذیر بوده و ماهیچههای پای فرزند شما میتواند بهصورت مناسبی در آن رشد نماید. گام دوم، تمیز کردن: در این مرحله شما باید کفشهای خود را تمیز کنید، تمیز کردن کفشها قبل از واکس زدن اهمیت زیادی دارد چون اگر کثیفی و آلودگی روی کفش شما وجود داشته باشد همراه با واکس به خورد کفش خواهد رفت.

پاشنه خوب: یکی از مهم ترین قسمت های کفش مخصوص پیاده روی پاشنه آن می باشد. قیمت کفش: یکی از مهمترین فاکتور ها هنگام خرید کفش پیاده روی قیمت کفش می باشد. معمولا فروشگاهها کفش فوتبال با کیفیت بالا ولی با مدلهای قدیمیتر را با قیمت ارزانتری میفروشند. اما کفش چرم، قیمت بالایی دارد، برای همه کار مناسب نیست و صرفاً بهتر است برای برنامهها و مهمانیهای رسمی از کفش چرم استفاده کرد. خرید کفش تنگ: این موضوع بیشتر در مورد خانم ها صدق می کند، خیلی از خانم ها دوست ندارند پاهای آن ها بزرگ جلوه دهد به همین دلیل به دنبال کفش های تنگ و جمع و جور می روند استفاده از این کفش ها باعث می شود انگشتان پای شما تاول بزند و ناخن شما سیاه شود. به هیچ عنوان از گرما و آتش و نور مستقیم آفتاب استفاده نکنید. هرگز از روی ظاهر یک کفش در مورد آن قضاوت نکنید و حتماً آن را بپوشید.

پس حتما هنگام خرید کفش پیاده روی به شماره کفش اعتماد نکنید و حتما پاخور کفش را تست کنید. برای تست انعطاف پذیری کفش قبل از اینکه آن را بپوشید پاشنه کفش را در ست بگیرید و نوک کفش را روی زمین قرار دهید، با این کار باید قسمتی از کفش که گودی پای شما در آن قرار می گیرد به راحتی خم شود و انعطاف پذیری بالایی داشته باشد. بچه ها بیشتر از بزرگسالان در خطر نقص های ستون فقرات و ناحیه پا قرار دارند. اگر کفش از نظر طولی سایز شما باشد می بایست بلند ترین انگشت پای شما که انگشت شصت نیست به اندازه یک انگشت با جلوی کفش فاصله داشته باشد البته همیشه قبل از اینکه اندازه طولی را تست کنید بهتر است، بند کفش بسته باشد تا در اندازه گیری خطا به وجود نیاید. اگر پای شما زیاد عرق می کند برای جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع بهتر است به دنبال جنس هایی بروید که هوا به راحتی داخل آن ها گردش پیدا می کند.