راهنمای جامع انتخاب کفش • تمامی نکاتی که باید بدانید! وبلاگ واسط کالا

با بالا بردن پاشنه پا ، راه رفتن و دویدن با کفش مطمئن شوید که راحت است و پشتیبانی مورد نیاز شما را ارائه می دهد. وقتی کفش دیگر بالشتک و پشتیبانی مورد نیاز را تامین نمی کند ، بدن و پای شما به شما اطلاع می دهد. ۱۱-برای امتحان کردن کفش حتما بندهای کفش را بطور کامل ببندید و سپس بایستید و چند قدم راه بروید تا کاملا از اندازه بدن کفش اطمینان حاصل کنید. اگر درد را تجربه می کنید ، می خواهید در مورد مشکلات احتمالی راه رفتن خود بیشتر بدانید یا می خواهید عملکرد بدنی خود را به حداکثر برسانید ، یک تجزیه و تحلیل رسمی راه رفتن در ایالت اوهایو را در نظر بگیرید تا توصیه های شخصی برای نحوه فعالیت بدون آسیب رساندن به بدن خود دریافت کنید.

در خصوص راهنمای خرید عمده کفش از تولیدی یا عمده فروشی ها که اصطلاحا بنکداری هم گفته می شوند باید بدانید که هر کدام از آنها دارای مزایا و معایبی هستند و بهتر است شما به آنها آگاهی داشته باشید تا در خرید عمده کفش سردرگم نباشید. به طور سنتی، کفش های دویدن به طور عمده به دو دسته تقسیم می شوند: ثابت و متحرک. کفش ها به طور کلی در سه دسته قرار می گیرند. دسته اول افرادی هستند که انگشت شصت پای آنها بزرگتر است و بقیه انگشتها به ترتیب کوچک میشوند. البته امروزه نیز این نوع کفش با طرحهای جدید و رنگارنگ برای سنین مختلف، وارد بازار میشوند. امروزه خرید اینترنتی بسیار رواج پیدا کرده است و افراد بر اساس سایز پای خود، کفش را سفارش میدهند.

سعی کنید کفش های دویدن را تا انتهای روز که بیشترین میزان پایتان پر است ، بپوشید. ناحیه قوسی روی کفش های کنترل حرکت برای افزایش ثبات پر شده است ، به همین دلیل رنگ متفاوتی در زیرین وجود دارد. لژ به طور کلی برای پایداری در حین حرکت و جلوگیری از سر خوردن مناسب هستند. اگر تعویض کفش کمکی نمی کند ، ارتز (وسایل متحرک که در داخل کفش به طور خاص برای کاهش حرکت غیرطبیعی پا یا کاهش استرس در نواحی دردناک طراحی شده اند) می تواند گزینه مناسبی باشد. البته باز هم نظر خود فروشنده است که در چه زمانی تخفیفات و حراجی را برای اجناس خود در نظر بگیرد یا در مکانی که کفش را عرضه می کند چه قیمتی مناسب تر است تا فروش بهتری داشته باشد.

شماره 7 کفش های دویدن با ویژگی های خاصی طراحی شده اند که برای عملکردهای خاص پا (فلاپی ، سفت و غیره) کار می کند. “ارتوپتیک می تواند با ارائه سفتی بیشتر برای کمک به فشار هنگام قدم برداشتن ، باعث افزایش بیش از حد شود. وظیفه آن، محکم نگهداشتن کفش دور پاشنه پا و جلوگیری از درآمدن آن هنگام پیاده روی و دویدن است. هنگام ایستادن ، عرض انگشت شست را بین انگشتان پا و انتهای کفش بگذارید. این باید به اندازه کافی فضای کافی برای نگه داشتن انگشتان پا و ایجاد تغییرات مطابقت در پای شما هنگام راه رفتن داشته باشد. در هنگام خرید کفش زنانه در انتخاب نوع پاشنه نیز دقت کنید. چگونه باید کفش را انتخاب کرد؟