راهنمای جامع انتخاب کفش • تمامی نکاتی که باید بدانید! وبلاگ واسط کالا

مهمترین بخشی که شما باید به آن توجه کنید قسمت رویه کفش است و همچنین کفی کفش. پوشیدن کفش خوب می تواند به شما کمک کند تا احساس خیلی خوبی داشته باشید و از آسیب های احتمالی جلوگیری کند. بیشتر برندها حتی کفشها را با توجه به موقعیت بازیکنی که از او حمایت میکنند تبلیغ میکنند. متخصصان فیزیوتراپی معتقدند که فشاری که پاهای یک فرد درشت اندام به کفشها وارد میکند با فشاری که یک فرد لاغر اندام به کفشها وارد میکند متفاوت است. ترکیب نایلون و چرم باعث میشود قیمت این کفشها پایینتر باشد. همان چرم است و با لایه های بهتر بهینه شده است که باعث ایجاد لمس نرم تر و بهتر شده است. در هنگام خرید کفش و زمانی که قصد امتحان کردن کفش را دارید، همان جورابی را پا کنید که همیشه می پوشید تا انتخاب درستی در مورد سایز کفش داشته باشید. چون که شما در حین به پا کردن این کفش ها بالاترین میزان فعالیت و بیشترین وزن خود را بر کفش های خود خواهید داشت.

۱۰ نکته زیر در این راهنمای خرید کفش ( Shoe Buying Guide ) به شما در خرید یک کفش خوب کمک خواهد کرد. Shoe Buying Guide : When shopping for shoes, you want to have more than fashion in mind – you’ll also want to consider function and keeping your feet in good shape. ۰۴- Have a salesperson measure both of your feet – and get measured every time you buy new shoes. ۰۱- Take a tracing of your foot with you. ۰۲- Shop for shoes during the afternoon – your foot naturally expands with use during the day. This provides enough room for your foot to press forward as you walk.

If one foot is larger than the other, buy a size that fits the larger foot. If the shoe is narrower or shorter than the tracing, don’t even try it on. Press gently on the top of the shoe to make sure you have about a half-inch of space between your longest toe and the end of the shoe. Wiggle your toes to make sure there’s enough room. Is there enough room at the balls of the feet? Feet change with age, often growing larger and wider. ۰۳- Wear the same type of socks to the store that you intend to wear with the shoes. راهنمای خرید کفش : یک راه خوب برای خرید کفش خوب این است که جای پای خود را همراهتان به کفاشی ببرید و کفشی را قصد خرید آن را دارید روی جای پای خود گذاشته و اندازه بگیرید؛ اگر قالب کفش از سایز جای پای شما بلندتر ، کوتاه تر یا باریک تر بود، به هیچ وجه آن کفش را حتی امتحان هم نکنید.

بهتر است بدانید که کفش مخصوص برای سگها میتواند از سر خوردن و یا زخم شدن کف پای سگ شما جلوگیری نماید؛ ما در این مطلب به راهنمای خرید کفش سگ پرداخته ایم پس اگر شما نیز جزو دسته افرادی هستید که قصد خرید کفش مناسب سگ خود را دارید در ادامه این مطلب همراه ما باشید. همیشه عصرها برای خرید کفش به فروشگاه کفش بروید یا اگر بصورت اینترنتی خرید می کنید طوری تنظیم کنید که کفش در بعد از ظهر به دست شما برسد؛ زیرا پاها پس از راه رفتن در طول روز به صورت طبیعی در عصرها بزرگ تر می شوند. همانطور که در تصویر میبینید، این زمین معمولا چمن طبیعی دارد و زیربنای آن محکم است. کفی میانی از جنس فوم است و هدف از استفاده از آن در کفشها، کاهش شدت اثر ضربههای وارده به پا هنگام فرود روی زمین است (فرودهای پیاپی پا هنگام دویدن و راهرفتن).