برای سفارش مقالات می توانید اینجا کلیک کنید !

EVA معمولا بسیار سبک و راحت هست و Phylon ماده ای متراکم تر هست و در مدت زمان طولانی تر، راحتی بالاتری رو ایجاد می کنه. کفی کفش باید به راحتی، پاها رو در خودش جا بده و بعد از پوشیدن کفش، احساس راحتی خوبی داشته باشید. یک کفش خوب و مناسب باید قدرت حرکت خیلی خوبی رو برای حرکت انگشتان پا داشته باشه و بتونید به راحتی از موانعی که در مسیر پیاده روی وجود داره عبور کنید و هیچ گونه احساس ناراحتی و اذیت شدن بر روی پاهاتون احساس نکنید. بنابراین لازمه که کفشی رو تهیه کنید که با این تغییرات پا متناسب باشه تا بعد از گذشت چند ساعت از روز، احساس فشار بر روی پاها نداشته باشید. بنابراین لازم هست کفشی را برای پیاده روی تهیه کنید که جریان هوا در اون وجود داشته باشه. توجه کنید حالت آنتی شوک کف کفش فوتسال خصوصا برای افراد با وزن بالا خیلی لازم است.

برای اینکه بتونید بهترین و مناسب ترین کفش پیاده روی رو انتخاب و خریداری کنید، لازم هست به چند فاکتور مهم در انتخاب این مدل کفش ها توجه کنید. در خرید نیم بوت مردانه مانند خرید دیگر کفش ها باید دقت داشته باشید که کفش نوک پای شما را نزند و به انگشتان فشار وارد نکند همیشه در داخل مغازه چند قدم با کفش راه بروید تا از راحت بودن یا نبودن آن اطمینان حاصل کنید. بنابراین کفشی را انتخاب کنید که دارای زیره لاستیکی است و قابلیت ضد لغزش و ضد سایش دارد. کفش پیاده روی باید سایز مناسبی داشته باشه و دارای بالشتک های مناسبی برای محافظت از پاها باشه تا در طول پیاده روی، احساس راحتی خیلی خوبی داشته باشید.

پارچه زدن روی کف مغازه فرش کاملاً نشان دهنده احساس کفش و واکنش آن هنگام بیرون آمدن از کفش نیست. هنگام خرید کفش عروس به فصل برگزاری جشن توجه کنید، به این ترتیب اگر زمان برگزاری جشن عروسی در فصل زمستان است کفش گرم و ساق بلند تهیه کنید، یک جفت کفش مناسب دیگر نیز برای داخل آتلیه آماده نمایید. ناگفته نماند تمام این محصولات از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت نیز می باشند. به این علت بهتر است که معیارهای زیر را نیز برای انتخاب کفش مناسب مدنظر قرار دهید. پاشنه کفش، باید قسمت پشت پا و زیر تاندون آشیل را به خوبی نگه داره و نباید اندازه پاشنه کفش بیشتر از یک اینچ (2.5 سانتی متر) از سطح زمین باشه. بهتره در زمان اندازه گیری پاها، ایستاده باشید.

بنابراین بهتره اندازه کفش جدید رو بر اساس این اندازه گیری ها در نظر بگیرید و نه سایز کفش های قبلی! در هنگام خرید کفش پیاده روی از فروشنده بخواهید تا هر دو پا را اندازه گیری کند. آیا آنها به اندازه کافی محکم هستند که از اشیا تیز و سخت محافظت کنند؟ تولیدکنندگان کفش از این ویژگی ها برای دستکاری مصرف کنندگان برای خرید ضربه ای استفاده می کنند ، بدون اینکه واقعا در نظر بگیرند که آیا کفش مناسب نیازهای آنها است یا خیر. قسمت پنجه کفش، جایی هست که تمام انگشتهای پا رو در خودش جا میده و باید فضای کافی برای حرکت آزاد انگشتای پا رو فراهم کنه و حرکت انگشتان پا در کفش، بدون محدودیت باشه. پنجه کفش باید به اندازه ای باشه که انگشت های پا به راحتی بتونن حرکت کنند اما نباید به قدری بزرگ و شل باشه که انگشتای پا در کفش بچرخند.